Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha bejövök egy srácnak, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bejövök egy srácnak, miért nem mer lépni?

Figyelt kérdés
kb fél éve nem beszéltem a sráccal , viszont suliban barátnőim szerint folyamatosan nézett, egyszer-kétszer köszönt is...volt bár "barátnőm" akivel össze is jött.... ez nem esett olyan jól..... barátnőim szerint én is bejövök neki... de ha bejövök neki, akkor miért nem ír rám? vagy miért nem jön oda beszélgetni?amikor beszéltünk akkor is én írtam rá mindig:/ ....kérlek segítsetek
2013. júl. 4. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért nem megy oda suliba mert valószínűleg többen voltatok ott a barátnőiddel és ő félős fajta. Gyáva ahhoz hogy megszólítson és azért nem kezdeményez mert fél a vissza utasítástól.
2013. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat, annyi kérdésem lennemég, hogy, akkor miért nem mer legalább fb-n írni? vagy.. ha annyira félős akkor hogy jött össze 2 barátnőmmel is?
2013. júl. 4. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a barátnőid jobban küldtek neki jeleket esetleg az is előfordulhat hogy ők kezdeményeztek. Biztosnak tartom hogy azért nem ír rád mert fél, viszont hogy anno nem alakult ki semmi az is lehet hogy most már nem is akar tőled semmit.
2013. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem fb is azert nem ir, mert fel hogy vmi hulyeseget mond es amiatt meg annyi se lesz koztetek, mint most.

A bnoid valoszinuleg konnyen adtak magukat...

2013. júl. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!