Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen megtalálni az igazit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés
Milyen érzés, és hogyan lehetséges?:)
2013. júl. 4. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom.


Üdv: A dublőr

2013. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Leírhatatlan, csodálatos, félelmetes, őrületes..
2013. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es elég jól megfogalmazta. :) Talán még megnyugtató, felemelő, hihetetlen. Csak legyél tiszta és nyitott!
2013. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ketteskével egyetértek + megőrülsz ha csak rágondolsz, lehoznád a csillagokat neki es gondolkodás nélkül az életed adnád érte.

Vagy valami ilyesmi :)

2013. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kolosszus22 ***** válasza:
Nem tudom, még nem találtam meg.
2013. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy ő az igazi ha annyi ember van?!
2013. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6! egyet értek

2,3,4! az szerelem max, az nem azt jelenti igazi, azt soha nem tudod előre, max utólag, de ahhoz több évet éljél vele, de inkább a halálos ágyon lehetne ezt mondani N

2013. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Pedig lehet tudni, nem tévesztem össze egy érzéssel. Mikor először meghallottam a hangját, tudtam. Bizseregtem lábujjtól a fejem búbjáig, és bekönnyeztem.
2013. júl. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az leírhatatlan érzés, amikor találsz egy olyan embert, akire mindig vágytál, aki tökéletesen passzol hozzád, mintha neked teremtették volna:)


Határtalan boldogság! Tudom mert én megtaláltam 3 évvel ezelőtt:)Másfél éve már házasok is vagyunk.


27/N

2013. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!