Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem megtalálni az igazit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés
Lassan 16 éves vagyok, és még sosem volt barátnőm, csak 1-2 órára, de se csók, se semmi nem történt köztünk. A suliban mondta már pár lány hogy milyen aranyos vagyok meg minden, de egyikük sem tetszik, és szerintem ők is csak kedvességből mondják. Az a gond hogy van rajtam 1 kis súlyfelesleg, de már elkezdtem kondizni és minden nap futok hogy leadjam... Van arra esélyem hogy végre megtaláljam az igazit, akit szerethetek, és Ő is szeret engem? :(
2011. márc. 26. 15:26
 1/6 Kingaa1 ***** válasza:
16 éves vagy persze, hogy van esélyed... tudod, a súlyból nem mindig vannak roblémák... ha ez vigasztal, valaki 25 és valaki 45 évesen találja meg az igazit... előb utóbb boldog leszel, higgy nekem:)
2011. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Annyira vágyok már egy barátnőre akivel együtt tölthetném az unalmas estéimet.. :(

Az a baj hogy félek ismerkedni, és kezdeményezni is, bulikba sem járok nagyon, pedig szoktak hívni, de valahogy nem az én világom. :S

2011. márc. 26. 15:30
 3/6 A kérdező kommentje:
15:28 : Köszi a válaszod :)
2011. márc. 26. 15:39
 4/6 anonim ***** válasza:

21 FFI vagyok.


Ezzel így vagyok én is...


De hagyom is a dolgot, vagy ne?

Nem tudom, most annyira nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy kellene...


Egyes hölgyek tényleg olyanok, hogy hülyének nézik a pasit, holott rendes, tisztességes...

Buszon is pofátlanul elém tolakodnak, ami nem baj, mert felengedném őket előre, és amikor mellé szeretnék ülni mert máshol nincs hely, azt mondják a barátjuknak kell a hely... Noha egész végig ott sem volt...

Ez csak egy példa volt, és annyi ilyen bunkó esettel találkozom, hogy nem is hiszem, hogy léteznek normális hölgyek.

2011. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jézus..ilyen van hogy azt mondja a csaj,hogy foglalt a hely a barátjának?!És le sem ül mell senki? Úristen de gyökerek azok a csajok.

De! Kedves kérdező! Hogyne találhatnád meg az igazit? Sőőt...nekem a mackósabb pasik jönnek be. Csak a "nagydarab"pasikra bukom.:) Amúgy meg ha elfogadsz egy jó tanácsot, akkor ne akard megtalálni az igazit 16 évesen.Csajozz,bulizz,flörtölj, de ne akarj fúde komoly kapcsit. Tök fiatal vagy, ráérsz még. Éld ki magad. Én 17 évesen jöttem össze a barátommal és 3 év után vége lett. Azóta sem tudom kiverni a fejemből. Erre azt mondták nekem, hogy túl fiatalon mentem bele nagyon komoly kapcsolatba. Persze ez nem törvényszerű, de ha újra kezdeném tuti nem csinálnám, mert még mindig fáj.

Amúgy meg jönni fog magától az érzés és vkinek Te leszel a tökéletes, csak nem akard annyira, mert annál jobban nem sikerül. 22L

2011. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

pont mostanába mondta a biosz tanárom hogy a futás stb sport az szrt se ér a lefogyásba, ne egyél minden 3. nap csak gyümölcsöt pl, na akkor lefogysz


f17

2011. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!