Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban itt tart a világ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L.Szilárd kérdése:

Valóban itt tart a világ, hogy a pénz, a külső, a divat, a média által sugárzott marhaság fontos, és hogy NEKEM legyen jó, a másik nem számít? Bővebb lent.

Figyelt kérdés

Mert úgy veszem észre, hogy mindenki az első kép, alapján dönti el, hogy szimpi vagy sem. Legyen az társkereső oldalon való ismerkedés, vagy legyen az akár személyesen történő ismerkedés. Ha az első fél percben nem vagyok szimpi, akkor már mindegy is. De mellette sír, hogy mindenki csak kihasználja, átveri, megcsalja, stb. Valamint, ha esetleg a félperc után véletlenül szimpi is vagyok neki, akkor egész odáig jó a dolog, amíg neki nem kell valamit tenni a kapcsolatért. Pl. kis időt szakítani rám, vagy esetleg megírni, hogy mi van vele, anélkül, hogy kérdezném, vagy ha pl. vizsgázik akkor annak az eredményét megírni nekem kérdés nélkül, meg stb.

Úgy érzem nagyon önző lett a világ, mindenkinek csak az ÉN a NEKEM legyen jó a lényeg. A másik nem számít, vagy csak akkor, ha NEKEM van szükségem valamire.


2011. nov. 26. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:

"Valóban itt tart a világ, hogy a pénz, a külső, a divat, a média által sugárzott marhaság fontos, és hogy NEKEM legyen jó, a másik nem számít? " ->

Valóban itt tart a világ,hogy mindenki ezzel foglalkozik? IGEN,vannak (szerintem) retardált emberek,akiknek ezek számítanak,de sok értelmes is van,csak őket nem nagyon veszik észre,mert a retartdáltakkal kell foglalkozni ... -.-

röviden ennyi lenne ...

2011. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
várjunk csak, ez nagyon is ismerős, nem néztél véletlenül egyszer bele a gömbe?
2011. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ez így van, és nem is lehet mostanság jobbra számítani, és az a legrosszabb hogy így mi egyszerű emberek nem is tudunk ellene mit tenni.


17/F

2011. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

figyelj ide, azt kell mondom hogy általánosítsz. én nem vagyok egy görög isten kinézetű fazon, de van egy lány aki hihetetlenül szép, normális, okos...Na ő nem ítélt külső alapján, és sohasem csinálta, és nem feltételezett rólam semmit amíg meg nem ismert...


Mivel legalább egy kivétel van, arra következtetek hogy több is...a kérdésed ezzel értelmét veszti.

2011. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2. vicceske:D
2011. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Világos, hogy a legtöbb ember nem tud ellenállni az agymosásnak. Néhányan igen, ők a kivételek.
2011. nov. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szamóca.. ***** válasza:

erre hirtelen annyi válasz jutott eszembe hogy a felét már el is felejtettem... :D


na hát kezdjük ott, hogy én is rühellem a médiát mega divatmániát, de legyünk őszinték: kik alakítják ezeket a dolgokat? a társadalom. kik alkotják a társadalmat? mi. te is, és én is. szóval ne hibáztassunk csak másokat.


aztán a következő... az számít hogy nekem mi a jó... ez olyan új dolog lenne? a világ kezdetekor az emberek barbár módon agyonverték egymást akármiért. nem hiszem hogy az önzés olyan újkeletű lenne, sőt, manapság egyre divatosabb a tegyünk másokért dolog.


az első szimpátia alapján válogatásról már sokszor kifejtettem a gondolataim itt: valami alapján válogatni KELL. és ugye az sem lenne megfelelő, ha fejvagyírás alapon dönteném el hogy válaszolok-e a leveledre.


sír, hogy mindenki kihasználja, de rossz neki rossz a világ... mot akkor olvasd el a kérdésed és értelmezd át a világod:) te is sírsz, valószínű ugyanolyan vagy mint "ők", "mi".


anélkül, hogy kérdeznél? a beszélgetés két emberen áll: az egyik kérdez, a másik válaszol aztán csere. így indul... az idő meg a posztmodern világban egy nagyon jó témakör, itt senkinek semmire nincs ideje.


igen, mindenkinek az én és a nekem számít. neked is. Neked nem tetszik ez a rendszer, mert Te ezt nem látod jónak. mert az adott lány magával foglalkozik, ahelyett hogy Veled foglalkozna.

2011. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez ellen nagyon nem lehet mit tenni, de ne is általánosíts mert nem mindenki ilyen, az ember meg alapvetően önző

egybk hasonlóan látom én is a dolgokat, de nem érdekel meg próbálok élni, és keresni a normálisabb felfogású embereket

2011. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos így van, legalábbis a lányoknál, de a fiúk közül is vannak ilyenek.
2011. nov. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!