Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik a barátom, kórházban van. Mivel terelhetném el a gondolataim? Meséltek nekem?

Figyelt kérdés
Vesekő műtéte volt, még bent lesz jó pár napig, hónapok óta ez az első hétvége, hogy nem alszunk együtt, alig vagyunk együtt, kettesben meg abszolút nem. Borzasztóan hiányzik, csak rá tudok gondolni. Mivel kössem le magam? Már szét filmeztem velem. Esetleg, ha van valakinek története akármilyen páros, az is jó lenne. Köszönöm nektek előre is. :$
2009. okt. 16. 19:56
 1/6 anonim válasza:
Hello megadom az msn cimem irj:v.tamas200@freemail.hu
2009. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy jó könyvet, ami leköti a figyelmed jópár napra ha tetszik:)És mire befejezed már otthon is lesz a barátod:D
2009. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj el vásárolgatni barátnőkkel, üljetek be egy kávéra, sétáltassatok kutyát.... esténként olvass könyvet, magazinokat, netezz.... :)


Ági

2009. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Illetve szépítkezz, fesd be a hajad, hogy mire hazajön a szerelmed még szebb legyél :)
2009. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

édesek vagytok... :)

hát a hajam nem festem, és kutyum sincs sajna. cicám van, meg is keresem mindjárt megszeretgetni.

nem azzal van a baj, hogy napközbe mit tegyek, mert megyek be hozzá, ma is voltam, holnap is megyek. az meg szépen elveszi időm, mert oda vissza másfél órát utazom a kórházba. csak ilyenkor este, borzasztóan hiányzik. :(

2009. okt. 16. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:

elhiszem hogy rossz

nekem párom csak 2 napot volt benn nyáron,bennvoltam vele végig,kivéve este8-reggel8,mert a nővérkék elküldtek,hogy a látogatási idő már lejárt 4 órával ezelőtt

de nyugi,örörkké nem lesz benn,majd ha kiengedik,akkr jobb lesz

2009. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!