Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny vagyok. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny vagyok. Mit tegyek a megcsalás és a rossz gondolataim ellen?

Figyelt kérdés

A barátomnak már van egy szakmája de kell neki az érettségi sajnos őt megvágták tegnap pótvizsgázott és nem engedték át:S Pedig tanult, neki is utolsó éve van már 12.es lenne

És ugy döntött elmegy melózni és estin megcsinálja az érettségit.

Ma ment beiratkozni az új sulijába, nekem ezt nem is mondta csak most kb 1,5órája hogy megy is beiratkozni estire:S

Annyira féltékeny vagyok, folyton az jár a fejemben hogy ott biztosan talál majd valaki mást:( És mostanában is elég ridegnek érzem velem szemben, és mi lesz ha mostantól ha elkezdi a sulit mégjobban azzá válik és megcsal egy másik lánnyal?:(

A kérdésem NEM kamu:( Elég önbizalomhiányos vagyok:( És nagyon félek ettől. Annyi ilyenről lehet hallani, próbálta megmagyarázni 1000x hogy szeret és sosem csalna meg és hogy neki nem kell más. De nem hiszem hogy ne lenne estin olyan csaj akivel dumál és összejönnek a hátam mögött.

Mit tegyek hogy ne legyen velem rideg és hiányozzak neki? Úgy félek, milesz ha megcsal?

És pluszba még ott a meló is neki:S


2010. szept. 1. 15:54
 1/7 Kamuuu ***** válasza:
Hagyd el ennyi és akkor nem tudsz féltékeny lenni -.- akarat erő>>>> sarki bolt 200Ft!!!!
2010. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
amugy szeretem, de gondolkoztam hogy elhagyom. de akkoris féltékeny lennék:(
2010. szept. 1. 15:58
 3/7 A kérdező kommentje:

és csak a félelmem miatt szakítanák vele, nem más miatt. DE félek hogyha megcsalna nem mondaná el az igazat, hanem hazudna. Nem bízok benne, nem tehetek róla:(

Szakítsak emiatt?:(

2010. szept. 1. 15:59
 4/7 Kamuuu ***** válasza:
Neee csak hülyéskedtem amúgy figyelj gondolkodj olyan hülyén mint én pl ha lenne csajom és ő csalna meg akkor én még vele lennék csak többször ne folduljon elő és próbálj mindig pozitívan gondolkodni ne gondolj ilyeneket...
2010. szept. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Majdnem hasonló cipőben járunk. A barátom már leérettségizett, viszont most beiratkozott egy másik suliba, ahol normális szakmát szerezhet. Mellette részmunkaidőben dolgozik. Eleinte szörnyen féltékeny voltam, de mostmár megbízom benne. Nagyon szeretjük egymást, de sajnos nagyon féltékeny típus vagyok:S pont ez a baj. Szerintem a megoldás az, hogy megértő vagy vele és kedves, szeresd még annál is jobban mint most, ne hagyd el! Pont az lenne a legnagyobb probléma, ha kidobnád, vagy ha állandóan azzal piszkálnád, hogy biztos megcsal meg ilyenek. Tapasztalatból mondom, hogy ne tedd! Én is igyekszem megváltozni, és sokkal többre jutok ezzel a fajta felfogással, mint ha állandóan féltékenykednék és hülyeségeken járna az eszem. Az a lényeg, hogy érezze, hogy szereted őt, akkor biztos nem lesz semmi probléma:):)
2010. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megcsal akkor úgy látszik nem voltál elég jó neki. Abban az esetben hagyd el és lépj tovább. De amíg ez be nem bizonyosodik, nem gondolj ilyesmire, mert akkor csak magadhoz vonzod a negatívumokat hidd el, nem szabad hisztizned mert akkor tényleg megcsal. Légy laza, szeresd öt, nevessetek sokat, használd ki a vele töltött idöt és hozd ki a legtöbbet magadból.
2010. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az olyan ökröket, mint te kérdező csalják meg a eghamarabb. Találd már fel magad és a párod nem a tulajdonod. Istenem, rád is rádférne egy iskola.
2010. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!