Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esély összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély összejönni egy külföldi pasival, akit a neten ismertem meg?

Figyelt kérdés
Már jó ideje írogatunk egymásnak,de rettentő messze lakik,ki se merem írni,annyira messze...szerintetek meddig lehet ezt a dolgot húzni? Nincs pénzem utazgatni,és neki sincs.Ha 1-2 év alatt gyűlik össze csak a pénz az utazásra,akkor még lehet valami esély?Valakinek volt hasonló élménye? Privát üzenetektől kíméljetek meg,azokra nem válaszolok. Ide a közösbe kérek tanácsot,köszi!!!
2013. júl. 5. 16:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
kímélünk nefélj nem rablunk el tőle :) De mégis több konkrétumra lenne szükség, merre lakik milyen oldalon ismerted meg nincs-e felesége barátnője telefonon dumáltatok-e már?
2013. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
majd a végén az lesz h küldjél már neki pénzt h letudjon hozzád jönni de mivel az egész utat nemtudod állni akkor csak egy részét , hogy lenne már esélye hogy össze gyere egy mitt tudom én hol élő emberrel
2013. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Közösségi oldalon ismertem meg,nem vagyunk teljesen függetlenek,neki barátnője,nekem barátom van,de ez lényegtelen,bármikor lehet rajta változtatni :) annyit elmondok,hogy még csak nem is Európában lakik,de a konkrét helyszínt inkább nem írom ki...belegondolni is rossz...szerintem komolyan vesz engem,hisz ő kezdett el velem ismerkedni.Én is komolyan veszem őt,és szeretnék vele találkozni.
2013. júl. 5. 16:17
 4/21 anonim ***** válasza:
hát ha barátodat eldobod egy a világ másik felén élő ember miatt akit még csak nem is ismersz igazán akkor csak gratulálni tudok:D
2013. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
redlines,ha pénzem lenne utazásra,akkor én mennék ki hozzá,nem pedig az ő utazását fizetném,mert az a biztos. Éppen lehet ő egy szélhámos is,de ez ugyanakkor a 25 km-re lakó magyar hódolómnál is előfordulhat.Nem biztos,hogy ő is úgy gondolkodik,mint a sok bunkó magyar.Nem akarom mindjárt sötéten látni a dolgokat.
2013. júl. 5. 16:20
 6/21 A kérdező kommentje:
Bocsi,de a barátom is nyugodtan foglalkozhatna velem többet,és akkor talán nem érdeklődnék másvalaki után,aki még a távolból is jobban odafigyel rám!
2013. júl. 5. 16:22
 7/21 anonim ***** válasza:
#6: igen, ez így van, hiszen annyira szereted a barátodat te is, hogy ahelyett, hogy neki mondanád el a gondjaid, már azon gondolkodsz, hogyan jöjj össze másik pasival.
2013. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, fura nekem ez. Nem az hogy nem vagytok függetlenek mert van ilyen... De most ha leírod az országot talán jobban lehet véleményt mondani. Mondjuk ha Guadeloupe szigetén él ami kb 8000 Kilométer az is sok viszont a sziget az únió tagja és ha esetleg elmennél akkor olyan 250000 ből meg lehet úszni. Nem okoskdni szeretnék de ha egy távoli valaki akivel még sosem találkoztál így felkavar akkor szerintem a barátoddal beszélni kellene, így lenne a tisztességes nem ismerlek de nem tudom te hogy reagálnál ha ő bevallaná hogy igazából azért álmos mert éjjelente egy chilei lánnyal chatel...
2013. júl. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Romero,igazából azért kavar fel a dolog,mert az illető annyira megfelel minden elképzelésemnek,hogy ilyet még Magyarországon nem ismertem meg.Bocsi,de konkrétan tényleg nem akarom kiírni az ország nevét,nehogy valaki ismerősöm meglássa,mert tudják egy páran,hogy mit csinálok,és ne cikizzenek miatta. Lényeg a lényeg,még a 250.000 ft összeg is most húzós lenne a repülőjegyre,de esküszöm jövőre összeszedem magam. A pasi szegényebb országban él,mint én (pedig aztán nálunk sincs kolbászból a kerítés),ígyhát szerintem nekem előbb van esélyem összeszedni a pénzt,mint neki. Hidd el én annak örülnék a legjobban,ha ki tudnék belőle ábrándulni,mert így csak szenvedek :(

A haverod jó fej lehet,ha chilei csajjal flörtöl! Drukkolok neki,hogy sikerüljön!!!

2013. júl. 5. 16:34
 10/21 anonim ***** válasza:

"A haverod jó fej lehet,ha chilei csajjal flörtöl! Drukkolok neki,hogy sikerüljön!!!"


Azért én újra elolvasnám amit írt.

2013. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!