Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 40 felett is van esély külföld...

40 felett is van esély külföldi munkára?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Megfelelő szakképesítéssel, tapasztalattal, és jó nyelvtudással miért ne lenne?
2013. jan. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Anyum párja hentes és 46 éves viszont nincs nyelvtudása. Ha kicsit gyakorolna társalgási szintre akkor is lenne esélye? Anyum 41 éves de ő a szakmáját nem tudná kint hasznosítani úgyhogy neki szállodai takarításra gondoltam viszont neki se valami jó a nyelvtudása. Arra gondoltam hogy kicsit tanítgatnám őket, de nem tudom hogy ebbe érdemes-e belevágni.
2013. jan. 31. 17:13
 3/10 rémuralom ***** válasza:
Használható nyelvtudás nélkül huszonévesen sem lenne esélyük. Nyelvtudással pedig negyven felett is. Csak az a nyelvtanulás ne "tanítgatás" legyen. Vannak nyelvkönyvek egész olcsón, olyanok is bőven, amelyekhez hanganyagot is csatolnak. Meg kell venni egyet, és pár hónap alatt tisztességesen végigmenni rajta.
2013. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én sem a yes no-t értem tanítgatás alatt. Na jó akkor rádumálom őket.
2013. jan. 31. 17:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyelvtudás kell szinte mindenhol! Maximum akkor nem ha ismerőshöz mész ki! Egy erős alappal el lehet indulni, amit érdemes fejleszteni, hiszen minél magasabb szinten beszélsz, annál jobb munkákat kaphatsz meg.

Az igazsághoz viszont hozzátartozik, hogy 40-50 fölött ugyanúgy csökkennek az elhelyezkedési esélyek mint itthon!

2013. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Simán. Barátnőm szülei 50 évesen költöztek ki az USA-ba, és rögtön kaptak állást mindketten a saját szakmájukban (mérnökök).
2013. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Apudnak jó szakmája van német nyelvterületen, a szállodai meló meg olyan,hogy inkább nyelv kérdése, semmint referencia. Szóval hajrá!


Csak azért ne felejtsétek el,honnan indultok..

2013. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Simán. Barátnőm szülei 50 évesen költöztek ki az USA-ba, és rögtön kaptak állást mindketten a saját szakmájukban (mérnökök).



Persze, magasan képzett, nyilván angolul magas szinten beszélő szakember rögtön kap munkát.


Egy végzettség nélküli nő és egy hentes nyelvismeret nélkül már más...

2013. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mérnököt felvesznek bárhová, mert hiányszakma, csak úgy mint a szoftver fejlesztés. 50 ezer betöltetlen állás van a németeknél, az évtized végére ez a szám 50 millió lesz az EU-ban, és már most évi 100 ezer eurós fizuk vannak...mi lesz később.

Én pont ezért kezdtem el a sulit.

2013. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából anyu titkárnő lenne itthon de nem tud elhelyezkedni, ezért gondoltak arra hogy kimennének mert Magyarországon nem másznak ki a mostani helyzetükből. Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 31. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!