Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a pasimat kicsit megtanítani dolgokra?

Figyelt kérdés

Apróságokra gondolok.. pl nem szertem ha alpári stílusba beszélnek. Szeretném ha ritkábban fordulna elő.. illetve nagyon hiányolom belőle azt a fajta gengédséget amit én szeretek. Mivel mindeki különbözik így nála meg nálam a gyengédésg mást jelent.. van még sok ilyan kis apróság pl illem hy bemegyünk akkor az itallapot ne magaelé vegye azonnal hanem pl közösen nézzük meg ilyenek..

De hiába mondom neki néha elfeljti.. :/


L/23 Ő/ 26


2013. júl. 5. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Klikkerrel
2013. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek egyáltalán nem apróságok, nagyon megmérgezik a kapcsolatot. És szerintem egy bizonyos életkor felett az emberek már nem nagyon változnak.
2013. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem ha ennyi hibát látnak a másikba,hogy hogy szeretik?

Ezek "berögződések" nem lehet csak úgy egyik napról a másikra megváltoztatni.

2013. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan pasit akit nem kell tanítgatni, idomítani, hanem alapból tudja ezeket.
2013. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert szeretem csak vannak ilen apróságok amik 2 év után zavarnak.. de attól még szeretem és pont ezért szeretném egy kicsit olyan irányba terelni hogy ezek a berögződések megszünjenek.
2013. júl. 5. 17:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez így 2 év után már elég nehéz, de mindenképpen érdemes megpróbálni.

Mondd el neki, hogy ez téged zavar, és szükség esetén (de ne mindig!) emlékeztesd is, amikor csinálja.

A gyengédséget magyarázd el jobban is, mert azt szerintem nem érti - ill. amikor sikerül neki, akkor dícsérd meg.

2013. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!