Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy egy csinos okos nőnek már 2 éve nincs párkapcsolata, úgy hogy csak annyi az elvárása, hogy okos legyen a pasi, tehát igényei alacsonyak?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy lánnyal, tök csinos, meg szép, okos is kedves is, és az igényei szinte semmi, csak annyi, hogy okos legyem, ismertem az exét igazi rondaság volt. Ennyire nehéz lenne manapság egy jobb nőnek is párt találni? Ugyanis ő is akar már párt magának.
2013. jún. 27. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
es azthiszed jono vagy?ha jono lennel lenne baratod
2013. jún. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem meglepő, kevés van belőlünk okos pasikból.
2013. jún. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is ez a legnagyobb elvárásom, hogy egy pasi legyen értelmes, tudjak vele beszélgetni: nem könnyű ilyet találni. Ezzel szerintem sokkal magasabban van a mérce, mint ha adoniszt keresnénk.
2013. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert valójában nem ennyi az elvárása, hanem h legyen magas, jóképű és gazdag.
2013. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4-es

Biztos hogy nem!!!

Ő tényleg más, ismerős, ismertem az exeit is. Se helyes, se gazdag, se magas nem volt (ismerős lány 175 cm, az exe olyan 170-172 cm volt)

2013. jún. 27. 19:22
 6/14 A kérdező kommentje:
Anas penelope valóban elképzelhető, mert elég okos lány, orvos és mindig azt mondja, hogy ő érzelmi, értelmi partnert keres inkább.
2013. jún. 27. 19:25
 7/14 anonim ***** válasza:

Nálam is ez az egyik legfontosabb kritérium és igen, elég nehéz volt olyan pasit találni, akit értelmesnek, műveltnek találok és fel tudok nézni rá. Pedig én sem panszkodhatok a külsőmet illetően :D

19/L

2013. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az már rég rossz, ha egy nő fel akar nézni a férfira. Kiráz a hideg ettől a kislányos attitűdtől.
2013. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Miért kislányos az, ha fel akarok nézni a páromra?

Felnézek rá és büszke vagyok rá, ő is felnéz rám és büszke rám. Mert igen azt is szeretem, ha a férfi felnéz rám. Nekem ez fontos.

2013. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Biztoa hülye természete van, ami taszítja a pasikat. Esetleg idegbeteg és hisztis.
2013. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!