Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem, hogy elmondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy elmondtam barátnőnek?

Figyelt kérdés

Kifejtettem barátnőmnek hogy nem tetszik nekem, hogy olyan emberekkel társalog fb-n akikkel anno kavart nem kapcsolat gyanánt hanem csak szex volt köztük. Erre meg ő volt megsértődve és elvárta hogy én kérjek bocsánatot, meg hogy azt csinál amit akar nem az én tulajdonom. Amiben igaza van, de nem érti meg hogy nekem ez rosszul esik.


24/f


2013. júl. 5. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem igazad van hogy ez neked nem tetszik és ennek hangot is adtál
2013. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha valaki ilyen ribiféle és magától nem érzi, hogy hol a határ, akkor felesleges vele értelmesen beszélni. Ne vedd őt komolyan, nyilván nem véletlen, hogy a többiek is csak kúrogatták, ez a lány csak arra jó, nem barátnőnek való. Nem a tulajdonod, de nem is a csajod, csak egy punci, akibe bárki, bármikor beleüríthet. Kezeld őt érdemeinek megfelelően, ne kérj rajta számon semmit, de tényleg ne vedd komolyan.
2013. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. júl. 5. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!