Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tesz egy "tiniszerelmet"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tesz egy "tiniszerelmet" tartóssá? Mármint mitől tart sokáig (akár évekig) egy ilyen?

Figyelt kérdés
Én fél éve vagyok együtt a barátommal, és vannak olyan ismerőseim, akik már egy-két éve járnak. Nem tudom, hogy ilyen fiatalon mi tart össze két embert. Mert ez alatt a fél év alatt kibeszéltünk magunkból mindent, amit lehetett, megéltünk együtt sok mindent, de már alig beszélgetünk, és ez zavar. Hogy tudnám érdekesebbé tenni a kapcsolatot (a szexen kívül - mert azt sem szeretném minden nap)... Köszi a segítséget, 17/L

2013. júl. 5. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Nátrium-benzoát. Lekvároknál bejön.
2013. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%

17 évesen még ne a tartósság vezéreljen, még kb. 5 évig annyira megváltozhat a személyiséged, hogy ennek kevés értelme is lenne. Éld az életed, kalandozz (ésszel!), legyen még pár kapcsolatod, mire megállapodsz.


Egy lányos apa.

2013. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!