Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves vagyok a barátom 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok a barátom 25 sok a korkulombség?

Figyelt kérdés
Tényleg nem olyan aki csak azt akarná sokszor voltunk kint es meg csak 1-2 csok volt semmi más es szeretjuk egymást!
2013. júl. 5. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Mármint kint csináltátok, avagy odabent? XD Ok értjük, nem sok, csak nem hosszútávú...
2013. júl. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem gáz ez neki? haverjai biztos kiröhögik (ha tudják). nekem sok
2013. júl. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Uhh, szerintem menekülj.
2013. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én soknak tartom.Te még gyerek vagy,ő pedig egy felnőtt férfi.Ha 20 éves lennél és ő 30,az már elfogadható számomra is hiszen felnőttek vagytok mindketten.
2013. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sok..vagy csak dugni akar vagy ennyire szerencsétlen.
2013. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Te 15 vagy. Ő 25. Ez nem randizgatás, ez babysittelés.
2013. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de szex nélkül nem lesz hosszútàvú a dolog. Mert ugye a felnőtt férfiaknak vannak igényeik. Ezzel nem arra célzok, hogy feküdj le vele, csak szerintem inkább keress korodbelit.
2013. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A kis pedofil fattyú...
2013. júl. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Lakatos Facebook ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni, mert tudom, hogy még csak kamasz vagy, de ha már egy ilyen oldalon kérsz véleményt, akkor csak annyit tudok neked mondani, hogy nagyon naív vagy. Lehet a barátod egy lúzer, hogy 15 évesek társaságá keresi, mert tudja csak ott van esélye, de elmondom neked, hogy ha lenne lehetősége egy szemvillanás alatt otthagyna egy huszonévesért. Áltathatod magad, hogy érettebb vagy a korodnál, de egy 25 éves srác 2 dolog miatt van együtt egy 15 évessel az egyik a szex, a másik a kényszer. Keress egy korodbeli srácot, vagy max egy-két évvel idősebbet, náluk van esélyed, hogy komolyan vesznek.
2013. júl. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kor. tömeg. magasság nem számít.
2013. júl. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!