Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom?

Figyelt kérdés

Tudom, a kérdés furcsa, még furcsább, ha majd meglátjátok a koromat.

A környezetemben mindenkinek volt már párkapcsolata, nekem nem. Fiatal vagyok, szóval tudom, ráérek még, de tényleg jó lenne, ha lenne párom. Találkozgatok fiúkkal, de általában 2. randi után előállnak azzal, hogy szeretnek, ami viszont nagyon furcsa nekem, ezért többnyire nem lesz belőle semmi. Várnom kell még, vagy velem van a baj? 15/L


2013. júl. 4. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
15évesen még bőven ráérsz,nincs veled baj
2013. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem állsz még készen párkapcsolatra, hidd el nekem :)


Légy türelmes, várj még. Nem kell kapkodni.

2013. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond, én 20 vagyok és most van először kapcsolatom.
2013. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Válogatós vagy nem kicsit, NAGYON
2013. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

rám találtál! :)

16/f

2013. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Veled nincs semmi baj, sőt. :) Viszont nem jó emberekkel hoz össze a sors. Ha a 2. randin már szerelmet vallanak az tényleg fura. Szerintem annyi a gond, hogy te érettebb vagy, mint akikkel találkozgatsz. A veled egykorú fiúk azért elég sűrűn gyerekesek még, szerintem 16-17 évesek között keresgélj inkább. :)


22L

2013. júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A környezetedben senkinek sem volt még igazából kapcsolata. Csak úgy tesznek, hogy elmondhassák. A fiúk is azért mondják 2 randi után, hogy szeretnek, mert így akarnak megszerezni. De ők sem készek még erre. Tehát nyugi, ez nem verseny.
2013. júl. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!