Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti hány hónap barátkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hány hónap barátkozás után szerettek bele abba a lányba, akihez nagyon vonzódtok testileg?

Figyelt kérdés
Ismerkedtek, barátkoztok sokáig. Nem is kapcsolatnak, sokkal inkább baráti viszonynak indul az egész, de mindketten nagyon vonzódtok egymáshoz már az elejétől fogva. Ez mindig ahhoz vezet, hogy beleszeretsz a lányba? És ha igen, hány hónap/év kell ehhez, hogy kialakuljon a szerelem érzése?
2013. júl. 6. 10:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem, elég rövid idő is. :)
2013. júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha mindketten vonzódnánk egymáshoz az elejétől fogva, akkor semeddig se barátkoznánk.
2013. júl. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon hamar kialakulna...Attól függ, hogy mennyire vonzódok a lányhoz, de ha nagyon, akkor pár nap is elég nekem :/ :)
2013. júl. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1 hét alatt.
2013. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok,de nem gondoltam volna,hogy a férfiak ilyen hamar is képesek megszeretni valakit...ezek szerint csak én fogom ki a selejt verzióját...vagy csak jól tudják leplezni...rejtély..
2013. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Oké, azt mondjátok elég rövid idő is... De ez biztos szerelem lenne, ha rögtön belevágnátok a lecsóba? Ha pár nap után smárolnátok, mondjuk 1 hónap után szex, stb stb... Tehát a csaj előtte abszolút ismeretlen, de összejönnétek vele pár randi után, mert szimpatikus és jól néz ki? Nem is kell nagyon barátkozni, hanem pár nap/hét ismerkedés után együtt lesztek? Nem féltek hogy elsietitek, hogy gyorsan összejöttetek és még nem is ismeritek egymást igazán?


Szóval szerintetek ebből így is kialakulhat szerelem, komoly kapcsolat? Nem kell "barátkozni"?

2013. júl. 6. 11:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Olykor elég néhány hét.
2013. júl. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos szerelem lenne..:)
2013. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fiatal vagyok, nem hiszem, hogy ezzel el lehetne rontani. Na meg legalább mindketten engedtünk a csábításnak. :)
2013. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1 hónap.
2013. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!