Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem jó ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem jó ötlet kérdőre vonnom? Kicsit csalódtam.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátom elutazott 3 hónapra. Most először vagyunk távol ilyen sok időre a 8 hónap alatt. Nagyon nehéz volt a búcsúzás, nagyon szomorúak voltunk egész nap, de azt ígérte, hogy amikor lesz lehetőség beszélünk neten vagy telefonon. És hogy ha lesz fent, fog hagyni üzenetet mindig, hogy mit csinál épp, és hogy van. Esténként pedig sokat beszélünk. Kérdeztem, hogy nem lesz-e rossz úgy hogy nappal fent van,és még éjjelezik is velem.Azt mondta, hogy nem, értem megteszi és egész este fogunk beszélni. Ennek nagyon örültem.


Aztán elment kb 2 hete és nem lett semmi belőle. Mikor fent van neten nem hagy üzenetet, mint mondta, ha én sem vagyok fent. Este elég hamar lefekszik. A minap mikor telefonon sikerült beszélnünk, azt mondta, hogy nem fog sokat fent maradni este, mert nappal nagyon fáradt szokott lenni.

Nem szeretném, hogy miattam ne legyen jól, vagy fáradt legyen, csak rosszul esik, hogy azokat a dolgokat ígérgette nekem, most pedig nem úgy van fele sem. Egy héten 2x megy nappal pár órát dolgozni, azon kívül csak nyaral....Szerintetek kérdezzek rá, hogy miért van ez? Nem akarok hisztis libának tűnni, nem rendezek cirkuszt e miatt, de egyre jobban aggaszt ez, mert borzasztóan hiányzik már.

17L


2013. júl. 6. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Cirkuszt ne is rendezz, de finoman érdeklődj felőle, hogy mi van vele. Meg megemlítheted, hogy mit ígért. De ezt se számon kérően. Egyenlőre.
2013. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké. Hát igen. hisztizni semmiképp nem szeretnék e miatt. Meg úgy elővenni sem. Csak nemtudom, hogy akkor jó ötlet-e az, hogy megkérdem miért nem tartja be. Mert azt sem szeretném, hogy csak azért keressen, mert én akarom, ha ő neki nincs szüksége rá.
2013. júl. 6. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!