Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megoldás lenne? (lent)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és a 27 éves tanárommal vagyok együtt.

A kor itt még számít törvényileg? Ha elmegyek az iskolából az megoldás lenne?



2013. júl. 6. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
A tanár-diák viszony az ami undorítóvá teszi (meg hogy ilyen fiatalom még a 11 év nagyon sok.) De úgy legalább nem fogják kirúgni, mert egy diákjával kavar.
2013. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem törvényileg, hanem etikailag nem fértek össze a közös suli miatt. Felőlem lehet 40 éves is, ha neked jó, de számíts kivágásra ha kitudódik. Mindkettőtöket kivágják.
2013. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az álmodozás nem ütközik törvénybe:)
2013. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az szép. Megint egy pedofil tanár és egy hiszékeny 16 éves kis liba. Remélem tudod hogy csak kihasznál:D Am ha kdierül akkor az állásának löttek. Am szüleid tudják hogy a tanároddal vagy? Gondolom nem. Szép kis teremtmény vagy te is...
2013. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez nem álmodozás, komolyan gondoljuk.

Szóval úgy értem, hogy hogyha elmegyek a suliból, akkor szabadon kitudódhat ez a dolog? Mert egyébként titkoljuk..

2013. júl. 6. 23:33
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem használ ki, tudom. Nem vagyok egy szépség..:)
2013. júl. 6. 23:34
 7/7 A kérdező kommentje:
más: igen, tudják
2013. júl. 6. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!