Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért vagyok összezavarodva?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok összezavarodva? Mi a megoldás? Valaki érzett már hasonlót? (bocsi, hogy hosszú)

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a barátommal. Ő 22 éves, én pedig 18 vagyok. A helyzet az, hogy nagyon féltékeny vagyok az exbarátnőjére. 3 évig voltak együtt, ő volt az első nagy szerelme. Többször visszament hozzá, pedig a lány megcsalta, nem is egyszer. De hát mégis visszahúzott hozzá a szíve. Nos tegnap este eléggé összevesztünk. Én nagyon félek attól, hogy esetleg visszamegy ehhez a lányhoz, vagy megcsal engem. Tegnap bezárkóztam a fürdőszobába és 2 órán keresztül sírtam és gondolkoztam. Nagyon elbizonytalanodtam. Ezt mondtam Neki is. Most úgy érzem..(ahogy itt a nyár), hogy hiányzik, hogy utazgatok ide-oda és strandolok. Nekem eddig nem volt még ennyire komoly kapcsolatom (ezelőtt a leghosszabb 8 hónap volt). Úgy érzem picit megijedtem. Ne értsétek félre, akarom őt, és szeretem is, sőt imádom. Nagyon jól kijövünk egymással, megértjük egymást és kiegészítjük. De iszonyatosan félek attól, hogy megcsal. Szerintetek mi lehet velem? Mi a bajom? Valakivel történt már hasonló?

Légyszives csak komoly válaszokat adjatok!



2013. jún. 30. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb ha nem féltékenykedsz annyit, mert csak el fogod veszíteni...


Érdekes számomra hogy már 1 éve vagytok együtt és még mindig nem bízol meg benne?

Gondolom neked is volt már több párkapcsolatod, ő mégsem fél attól hogy visszamész valamelyik exhez.:)

Csináljatok közös nyári programokat, és legyetek egymással elfoglalva :)

2013. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De van okom a féltékenykedésre. A kapcsolatunk elején átvert. Nem csalt meg, de majdnem. Mindegy nem magyarázom el, mert hosszú lenne. Azt szokta mondani, hogy azóta megváltozott, és tényleg nem tenne olyat. És, hogy ne a múltban éljünk, hanem a jelenben és a jövőbe tekintsünk. De picit mégis félek. Nem tudom, hogy akarom-e ezt a kapcsolatot. Miért van ez az érzésem?
2013. júl. 1. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Még mindig a közös programokat javaslom, kikapcsolódtok, meglátod mennyire szeret, és ha jól sikerül a dolog, megerősít, hogy akarod a kapcsolatot, illetve kellemesen töltöd a nyarat :)
2013. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. júl. 7. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!