Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar egy ilyen dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy ilyen dolog miatt elrontani a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Rossz szokásom, hogy mostanában minden miatt aggódom, mert történt néhány rossz dolog. Főleg hogy párom rendőr és én biztos nem bírnám, ha valami történne vele. Nemrég adta a tudtomra, hogy zavarja ez a tulajdonságom, ezért már az én érdekemben is jobb lenne, ha nem lennénk együtt. Ezt nem nagyon szeretném, ráadásul emiatt dolog miatt nem kéne ilyen döntést hozni. Valami megoldás biztos van , hogy mindkettőnknek jó legyen.
2013. júl. 7. 01:31
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Én a helyében azzal nevelnélek meg tanító jelleggel, ha még egyszer feleslegesen aggódsz, odabilincsellek az ágyhoz ás ájulásig tömöm a hüvelyed :)
2013. júl. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van mit tenni. Nem aggódsz. Ez nem csak egy tulajdonság, ez őrületbe tud kergetni téged is meg őt is. Vagy mégis mit kéne tennie? Otthagyni a munkáját? Azért ilyet nem várhatsz tőle. Ebben az országban nem olyan nagyon veszélyes rendőrnek lenni. Ha nem akar veled lenni, akkor joga van így dönteni, akkor is ha van más megoldás.
2013. júl. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!