Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog ha egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ha egy lánnyal rengeteget beszéltem, kedves volt velem, szíveket küldtünk egymásnak meg minden, és azt mondta, hogy még nem akar járni, de majd szeretne. Most meg olyan mint ha én nem is léteznék és azt mondja "csak barát"?

Figyelt kérdés
Mit kéne tennem,mert nagyon szeretem azt a lányt,eddig ő is szeretett,de tisztára össze vagyok zavarodva,hogy ezelőtt igen,most meg semmi...
2013. febr. 22. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt nevezik barátzónának, innen nincs visszaút.
2013. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Még nincs felkészülve arra, hogy járjon veled. Ez nem azt jelenti, hogy soha nem fog veled lenni.

Várd ki a végét, lehet, hogy még nem szerelemes beléd. Viszont azt el tudom képzelni, hogy előhozod belőle az érzéseket.

2013. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy kedves veled és sokszor jól el tudtok beszélgetni még csupán barátságot jelent. Az a jelenség pedig, amikor egy lány kimondja: ,,most nem akarja", az azt jelenti, hogy SOHA. Ez neked nem esett le, ezért még1x erőlködtél, így ő még nyilvánvalóbb volt: ,,maradjunk csak barátok", ami tipikus lekoptatós szöeg, amit azoknak mondunk, akiket nem akarunk megbántani, de nem jönnek be. A szívküldözgetések pedig beleférnek még a barátságba, olyan kis cukik meg viccesek :DD


Mit kéne tenned? Ha jót akarsz magadnak, elkerülöd, mert míg vele vagy, mindig őt akarod majd, és össze akarsz vele jönni. Volt már tapasztalatom ilyen fiúkkal, mint Te, és a barátság az ilyenkor nem jó megoldás...ne kínozd magad, engedd el! Nehéz lesz, mert lehet, egy ideig ő is fogja keresni a barátságodat, amit te bíztató jelként fogsz tekinteni, de nem az :/ Aztán mindig közeledni akarsz majd, ő pedig mindig vissza fog lépni egyet, mert nem akar semmit. Ez egy macska-egér játék, ördögi kör, amiből most kell kilépned, ha nem akarsz szenvedni.


18/L

2013. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

,,Még nincs felkészülve arra, hogy járjon veled. Ez nem azt jelenti, hogy soha nem fog veled lenni.

Várd ki a végét, lehet, hogy még nem szerelemes beléd. "


Ne, csak ezt ne!!! Annak a fiúnak, akit én 3 éve visszautasítottam, is bebeszélték ugyanezt. NEM. Ez nem igaz, ezzel csak hiú reményeket, elérhetetlen vágyakat táplálsz belé! Ha egy csajnak nem jösz be, kedves Kérdező, ne próbálkozz tovább! Fogadd el, hogy vesztettél, kész, nincs tovább. Majd a csajnak lesz egy helyes csávó, akinek be fog jönni és viszont; neked meg sz*r érzés lesz, hogy már évek óta vártál rá és hiába. Én csak jót akarok, hidd el! Olyan nincs, hogy ,,majd egyszer elkezdi értékelni a belső tulajdonságaidat, felértékelődsz emberileg és majd megszeret"...persze, tündérmese.


18/L

2013. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ezelőtt nem "csak" barátság volt... Most van "CSAK" barátság...
2013. febr. 22. 16:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi azért a válaszokat nem fogok többet próbálkozni :D nem is érdemes
2013. febr. 22. 20:10
 7/8 stevejones ***** válasza:
Ne törődj vele, sőt teljesen ignoráld! Ha a friendzone-ba küldött akkor viselje is a következményeit a kis csaj! Egy lány nem ér annyit hogy búsulj miatta.Akár le is tilthatod a közösségi médiákban is és a telefonszámát is tedd tiltólistára. Közben meg ismerkedj fesztelenül légy laza, ja és vegyél egy minőségi karórát meg egy szép cipőt és egy jó minőségű zakót is. Aztán: kalandra fel!
2021. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 stevejones ***** válasza:
Találsz te nála majd szebbet, jobbat is!
2021. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!