Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyem rá hogy érdeklőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá hogy érdeklődjön utánam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval , nálunk Szlovákián nem a nyolcadikosok ballagnak hanem a kilencedikesek, és ugye mi díszítettük az osztályukat mivel én nyolcadikos vagyok, cserébe a díszítésért meghívtak a bankettre. Nagyon sok szép kilencedikes fiú volt. De nekem csak az eggyik tetszett (Máte). Szóval igyekeztem a mindíg közelébe férkőzni stb. Végén mikor már elmentek a tanárok, megfogtam a kezét és táncoltunk. Nagyon aranyos volt velem meg minden. Fogtuk egymás kezét stb. A bankett végén megöleltem és mondtam hogy hiányozni fog, aztmonta én is neki. De nemjött oda magától hozzám, mindíg nekem kellett mennem. Ha odamentem akkor meg mindjárt jött is velem táncolni és a többi lánnyal nemakart. De én kerdeményeztem ,ő nem. Hogyan érjem el hogy kezdeményezzen vagy hogy érdeklődjön utánam?

2013. jún. 27. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bátortalan még, szóval ha akarsz tőle valamit akkor egy kicsit még hordanod kell a nadrágot :)))
2013. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!