Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem keres amióta lefeküd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres amióta lefeküdtünk?

Figyelt kérdés
barátomról van szó, eddig 2x feküdtünk le az elsőnél, rá kéthétre kidobott mert összeesztünk, meg mindig veszekedtünk, eltelt pár hónap és újra megkeresett hogy kezdjük újra, össze is jöttünk tegnap elött volt nálam, és megint lefeküdtünk azóta pedig semmi hír róla, ugyanúgy együtt vagyunk de semmi, írtam neki smst is hogy majd írjon ha tud, de nem hiszem hogy ennyi dolga lenne hogy 5 percet nem tud velem beszélni már 2 napja.. sőt..általában nem csinál semmit, főleg nem vasárnap.. és nem értem miért nem keres. mert még amiután lefeküdtünk még meg is kérdeztem tőle hogy biztos hogy akarja-e a kapcsolatot, és mondta hogy igen akarja, és hogy szeret, meg hogy nagyon jó volt.. de akkor nem értem miért nem keres meg semmi?!
2013. júl. 7. 14:16
1 2 3
 1/21 Amélia:) ***** válasza:
100%
hááát... szerintem kihasznál... :/
2013. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
megkapta amit akart lehet ezért :/
2013. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

mert csak 1 menetre kellettél neki és nem másra sajna

nézz más után

2013. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy?
2013. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

hmm ismerős..

Azért mert csak le akart fektetni és ennyi.. majd ha megint kedve támad majd felkeres addig ne is várd. Ha tényleg szeretne hiányoznál neki és keresne.

L

2013. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is, 2-re:D
2013. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
ezt bebuktad
2013. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ennyire naiv. Szexre kellettél neki, ez van. Megkapta, továbbállt. Aztán megint hiányzott a szex (gondolom nem talált új prédát), így megint hozzád folyamodott.
2013. júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
de akkor utána még miért mondta hogy akarja a kapcsolatot, meg h szeret stb.?:S
2013. júl. 7. 14:24
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
hogy kihasználva a romantikus lényed, esetleg még néhányszor megdughasson.
2013. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!