Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ha minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ha minden rendben akkor azon problémázom, ha baj van akkor pánikrohamot kapok?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Sajnos úgy néz ki, hogy depressziós.

Több, mint másfél éve vagyok a barátommal. Mondhatni sokmindenen átmentünk.

Sajnos ha MINDEN rendben elkezdek problémázni, érzek valami belső feszültséget. NEM MUTATOM KI NEKI! Próbálom leküzdeni, mert lehet nem is miatta van. Ha egy kicsit is a szakítás szélére kerülünk, vagy baj van, egyből "rohamot" kapok. Ideges vagyok, nem tudok aludni, stb. Ahogy elkezdődött a nyár, 2 hét alatt 5 kilót fogytam, nehezen alszom,e gész nap ideges vagyok, félek. Ha minden rendben, akkor se érzem jól magam.

Ennek a barátom lehet az oka, vagy lehet, hogy az, ami eredetileg a problémám(ami miatt depressziós vagyok), és az vetül ki a párkapcsolatomra? Volt valaki ilyen helyzetben?


2013. júl. 7. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt mondom,hogy ezt csak te tudhatod.. van-e olyan dolog amitől tartasz?amit nem mondasz el a barátodnak?mert ha igen akkor mond el neki! ha kitart melletted mindent megért..és szerethet téged nagyon...beszéljetek őszintén..tárd ki azt amit eddig még soha senkinek se mondtál el..és akkor lehet rendbe jön minden:)
2013. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából már mindent tud szinte.

És segít mindenben, amiben tud. Csak sajnos ha én nem segítek magamon, más se tud. Két pszichológusnál voltam, most fogok menni vissza az egyikhez, hogy megoldjuk bennem a "problémákat".

2013. júl. 7. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Bízol a barátodban? amúgy ha gondolod írhatsz priviben is és akármit kérdezhetsz..velem mindenről el lehet beszélgetni és segítek is:)
2013. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!