Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem gondoltam hogy bejövök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondoltam hogy bejövök a csajnál, jól elronttam mindent. Hogyan tudnám kijavítani a hibámat?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy nem vagyok a nők kedvence, nem vagyok jóképű, sármos meg semmi ilyesmi. 23 éves vagyok, eddig 2 barátnőm volt, a legutóbbival 2 éve lett vége. A lányok 99%-a barátként kezel, bármit csinálok..

A legjobb barátomért kifejetennem megőrülnek a lányok, azt kap meg akit akar. Elég "rossz híre" van, kihasznál minden nőt, de ők mégis tapadnak rá folyamatosan, "majd ők megváltoztatják"

Nagyon sok önbizalomhiányos, félénkebb csaj próbált már úgy megismerkedni vele, hogy rajtam keresztül közelítettek. Velem haverkodtak össze, persze én először mindig azt hittem, hogy "na végre itt egy csaj, próbálkozok". Aztán amikor már bevittem őket a baráti körünkbe rámozdulnak a barátomra. Ez már számolatlanszor megtörtént, már szinte természetesnek kezeltem, hogy ha egy olyan csaj nyit felém aki nagyon bejön, de a legjobb barátom felé félénk, akkor ő kell neki, én csak ugródeszka vagyok.


Legutóbb megismertem egy nagyon jó csajt, ha azt mondjuk hogy egy 10-es skálán én 3-as vagyok, akkor ő 9. Többször találkoztunk, a barátomat nyilvánvalóan kerülte, rá se nézett, zavarban volt a jelenlétében. Ez nekem egyértelmű volt.

Mivel nagyon szimpatikus volt a csaj, gondoltam hogy ha már ő kell neki, akkor segítek. Összehoztam egy randit amiről a srác tudott, a csaj csak eljött, nem tudta hogy ez egy randi. Én le akartam lépni, de nem engedte, hármasban voltunk. Zavarban volt végig, azért is gondoltam, hogy ha kettesben maradnak, akkor "elérte amit akart". A randin aztán hárman voltunk végig, ennyi volt, nem történt semmi. Gondoltam nagyon szégyellős.


Másnap újra találkoztunk a lánnyal (a barátom már rágta a fülemet, hogy kell neki ez a csaj stb.) és én rákérdeztem hogy összehoznám őket, mert nagyon bejön a srácnak.

Erre fogta a holmiját és elrohant dühösen azzal hogy "hagyj békén, nem akarlak többet látni".

Gondoltam az a probléma, hogy nem koptam le tegnap a randin és a "fejükre nőttem" az állandó jelenlétemmel, beavatkozásommal.


Este felhívott az egyik barátnője, hogy mekkora gyökér, s*ggf*j vagyok, nem is érti mit akart egy ilyen ronda pasitól a barátnője, de így hogy kiderült hogy mekkora bunkó vagyok, odadobtam volna a csajokat kihasználó haveromnak, jobb is hogy nem lett semmi. Köpni-nyelni nem tudtam, én erre lehetőségként se mertem gondolni.


Szerintetek hogyan tudnék kijavítani egy ekkora hibát? Tényleg nagyon bírom ezt a csajt. Szép, okos, jófej, helyes. Azóta nem akar velem beszélni, két hete már. Pedig mindent megpróbáltam.


Mit tennétek a helyemben? Ti nem ezt gondotátok volna ebben a helyzetben?



2013. júl. 8. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én elmondanám az egész sztorit neki, amit ide leírtál. akkor lehet jobban értené, mi miért volt.
2013. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 birnir ***** válasza:
74%
Erről filmet kéne csinálni :D !
2013. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kaptál egy nagyszerű esélyt elba.tad, tanulj a hibádból.

Amúgy meg nem, csak a csajok használnak ki, a drága jó barátod kb. kerítőnek használ téged.

2013. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A csaj sem volt egyértelmű, te meg túl nyájas.
2013. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Amélia:) ***** válasza:
100%
Mond el ezt neki így, ahogy van
2013. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1: félek hogy totál balf/sznak nézne.

2: ja jó kis film lenne, jót nevettem :(

3: eddig erre nem is gondoltam.

4: hát így volt, de tényleg nem gondoltam hogy ez az egész nekem szólna. Annyiszor próbálkoztam és annyiszor csalódtam.

5: lehet hogy az lesz. Jobbat már én se tudok. Maximum kinevet, többet már úgyse veszthetek.

2013. júl. 8. 10:45
 7/8 anonim ***** válasza:
aztán ne felejtsd el leírni mi lett a vége.
2013. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kolosszus22 ***** válasza:

Szerintem ennél nagyon balféknek már nem nézhet, de lehet neki pont az tetszik benned. Egyetlen lehetőséged van: Elmondod neki, hogy álmaidban sem gondoltad, hogy egy ilyen jó nő rád kíváncsi és nem a barátodra, mert az elmúlt évek tapasztalatai alapján mindig átrázták a fejed. Csak őszintén, ha normális meg fogja érteni.

26F

2013. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!