Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez azt jelenti hogy bármelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti hogy bármelyik pillanatban megcsalna?

Figyelt kérdés

6 éve ismerem a párom, 2éve vagyunk házasok. Van egy egy éves picurink. Szoval, neki van egy lánybarátja, akivel jóba van, sokszor beszélnek telefonon. Nem ilyen tipikus r.banc, egy ártatlan kislány, akinek sokban megegyezik az élete a férjemével, szinte ugyanazok a dolgok történtwk meg vele,min a férjemmel gyerekkorában. Én erröl tudtam, meg is értetten h szüksége van rá. De ami multkor történt, kicsit elbizonytalanitott. Hallottam egy beszélgetést, miszerint a párom elmondta ennek a lánynak, hogy ha másképp alakul az élete, ha független lenne, akkor biztos neki udvarolna. Szegény lány biztos megijedt,mert utána a férjem mentegetőzött, mondta h nem,nem romlott meg a házassága, minden rendben van nálunk, és az, hogy ö azt mondja, még semmi rossz nem történik. Ezután jött a férjem sokkoló szövege: " Ennek ellenére, h nincs semmi baj a házasságommal, és tudom, hogy ugy sem történik meg ez a dolog, de nem tudom titkolni az érzéseimet és nem tudok magammal mit kezdeni, el kell h mondjam h nagyon kívánlak és ebben a percben is le tudnék veled feküdni, de nem azért, h mekem jo legyen, hanem h téged bokdoggá tegyelek"

Még nem mondtam neki, h hallottam amit mondott...van okom félni? Megcsalhat?


2013. júl. 8. 10:51
 1/10 A kérdező kommentje:
A hibákért elnézést.
2013. júl. 8. 10:53
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos igen...
2013. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elég érdekes helyzet. Nem tudnám megmondani, hogy ezek alapján történt e valami, de jó ha tudod, hogy ha őrülten szerelmes is beléd, akkor is jöhet ilyen nő, aki iránt égető vágyat érezhet és (hülye módon) be is vallhatja, hogy vonzódik a lányhoz, de minden attól függ tett is követi e a szavait. Csók vagy szex.

Az hogy ezt mondta a csajnak még nem feltétlenül ok a válásra, de mindenképp elbeszélgetnék a helyedben a férjeddel és mondd meg nyíltan, hogy ezt hallottad és mi igaz ebből.

28F

2013. júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem volt és nem is lehet semmi. Több száz kilométerre lakunk egymástol. A férjem nem egy társasági ember, inkább itthon van velem meg a kicsivel. Dolgozni járt, de mindig idöben jött meg, soha nem jött ugy haza, hogy magyarázatot kellene kérnem. Iskoläban dolgozik, onnan csakugy nem tud ellogni egy találkozóra, pluszban még a lány is egyetemen tanul.
2013. júl. 8. 11:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nem hasonlítható össze a helyzetünk de nekem egy éve van barátom és ettől függetlenül szexuálisan kívánok egy férfit de soha nem lépnék félre. Szóval nem feltétlen jelent semmit de mivel ezt a másik nőt hosszú ideje ismeri lehet hogy több érzelem fűzi hozzá.
2013. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én aggódnék a helyedbe...azért...ez így elég gáz
2013. júl. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ASOT ***** válasza:

Akkor jönne össze vele ha te nem lennél...ilyenek előfordulnak régi ismerősökkel akivel lehetett volna vagy lehetne de már nem lesz, sok helyen elhangzanak ilyen beszélgetések.


De persze az is lehetséges h megcsalna...

2013. júl. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A vágy egy érzés, a megcsalás pedig egy döntés. Velem is előfordult már, hogy szétvetett a vágy egy nő után, olyan is, hogy egy-két napig megtalált olyan fellángolás, amit fogalmazhatunk úgy is, hogy beleestem valakibe. Ennek ellenére még akkor sem léptem félre, mikor egy ilyen csaj egy szál bugyiban kínálkozott fel, mert a párommal nem tennék ilyet soha, nem ezt érdemli. Ezen kívül azt is tudtam, hogy egy-egy hirtelen fellángolásért nem érdemes megkockáztatni sem azt, ami minden nap ennek többszörösét nyújtja nekem.


Az én életemben is volt olyan csaj, akinek megmondtam, hogy ha nem találkoztam volna a párommal, akkor utána futottam volna. Az érdekes, hogy ez a mondat ennek a csajnak esett inkább rosszul, nem a páromnak, mert mindketten tudták, mit jelent: HA nem lett volna, azaz inkább B terv lett volna a másik lány. A párom is tudja a mai napig, hogy vonzódom ahhoz a csajhoz, de azt is tudja, hogy ez ennyiben is maradna.

2013. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is egy lány a legjobb barátom. Mikor volt barátnőm, akkor is sokat beszélgettünk és volt, hogy majdhogynem ilyesmit mondtam neki, hirtelen úgy éreztem szerelmes lettem belé (is), és nagyon megsajnáltam, gondját akartam viselni, satöbbi. Ennek ellenére, nem tettem volna meg, szerettem a barátnőmet. Jó, ez azért nem egy házas-eset, mert középiskolában volt.

Nme tudom, mitől van ez, kissé kellemetlenül éreztem magam utánna, bűntudatom volt, holott mondom, nem lett belőle tettlegesség, pedig én nem telefonon beszéltem ezt vele. 21f

2013. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mo99 válasza:

Igen, én a helyedben aggódnék. Azt mondta kívánja. Pedig elég messze laktok egymástól, szóval fantáziál róla. Az meg oltári nagy baromság, hogy csak azért, hogy a lányt boldoggá tegye. Előtte mondta neki, kívánja.

Lehet ezzel a hölggyel nem lesz semmi, a távolság miatt. De aki képes ilyet mondani, úgy hogy elvileg mással van kapcsolatban és mást szeret, az másnak is fog ilyet mondani, míg vmelyik hölgy nem él az alkalommal. Szóval igen megcsalhat!! Beszélj vele, mert vmi nem stimmel köztetek, vagy vele.

2013. júl. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!