Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lanyok ti mit tennetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti mit tennetek ha megcsalna a baratotok?

Figyelt kérdés
Meg 1 honapja sem jarunk,es osszenyalt 2 csajjal.Mit tegyek most?Szakitsak vele vagy folytassuk meg?Mindig mondja hogy megbanta es tobbet nem fog elofordulni,es szeressuk egymast,de nem tudom mi legyen...

2013. ápr. 13. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ha ennyire nem tisztel, akkor örüljön neki, hogy még nem küldted el a halál f*szára...

szakíts vele

2013. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mit csinált a lányokkal?
2013. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
lapát
2013. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
egyértelműen szakítanék vele.
2013. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szeressétek egymást. Te egy mást és ő egy mást.
2013. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1 hónap után? Mit gondolkodsz ezen? Ha 10 éve lennétek együtt 2 gyerekkel megérteném a hezitálást, de így?

Mit vársz? Ha megbocsájtasz, látni fogja, hogy veled bármit megtehet.

2013. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szakítanék. Ha (!) nagyon küzdene értem ESETLEG KAPNA MÉG EGY ESÉLYT, de csak 2-3 hónap múlva és csak akkor ha nem tudnám kiverni a fejemből -mert szeretem . Habár, ha egyszer megtette...
2013. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért 1 hónap az...még semmi, az még a kezdet! Ilyenkor még pillangóröpködéses rózsaszín szívecskés álomvilágban kéne élni, amikor nem bírsz egy percet sem a másik nélkül. Ez még a fellángolás kezdete, tetőpontja kéne legyen...szerintem legalábbis! Lehet vannak, akik másképp gondolják...
2013. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kiakadnék, és ott hagynám.
2013. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nagy szemetseg volt tole,es megbanta,de mar annyira megszerettem,hogy nem tudom csak ugy eldobni magamtol...
2013. ápr. 13. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!