Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb baratnom osszejott az egyik osztalytarsammal (vele addig nem beszeltem valami sokat) de ezek utan sokszor egyutt mentunk bulizni.Idokozben nagyon joba lettem a fiuval,olyannyira hogy naponta akar tobb orat is beszeltem vele telefonon.Az osztalyban ezek utan valaki azt terjesztette hogy en osszejottem a bartnom pasijaval.A bartnomnek elmeseltem,hogy nincs semmi koztunk,csak beszelgettunk.A baratnom bevalotta nekem,hogy igazabol nemszereti a sracot s hogy nyugodtan lehet az enyem,de nem akar vele szakitani,mert sajnalja ot.Par nappal kesobb a bartnom megkert hogy falazzak neki,mikozben egy masik sraccal talalkozik,de en nemet mondtam,mert szerintem inkabb szakitson a baratjaval minsabb megcsalja...ezek utan o megis elment a masik sraccal,s a pasijanak semmit nem mondott(meg egyutt vannak).Nem tudom,hogy ilyen helyzetbe kene szoljak az osztalytarsamnak,hogy mi a helyzet(mert most tenyleg nagyon jo baratok lettunk) vagy inkabb hagyjam tovabbra is a bartnomet hogy csinaljon mit akar.

2013. júl. 8. 15:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
tenyleg nagyon jo baratok vagyunk*
2013. júl. 8. 15:54
 2/14 anonim ***** válasza:
Inkább asráccal haverkodj, ilyen ribik még csak barátnak se lennének jók. De te tudod...
2013. júl. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szólj,hagyd rájuk mert elvesztheted a legjobb barátnőd..
2013. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, hol a probléma. Itt van két fasza pár. A ribi a másik csávóval, meg te a komáddal.
2013. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha szolok a sracnak akkor bunko vagyok mert ,,elarulom" a legjobb bartnom s tobb mint valoszinu hogy el is vesztem,de ha nem szolok akkor en vagyok a rossz mert hagytam hogy a lany megcsalja azt a sracot akivel majdnem mindennap talalkozok,s mostmar az egyik legjobb baratom.
2013. júl. 8. 16:03
 6/14 anonim ***** válasza:
A csávót értékesebbnek látom.
2013. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amúgy tény,hogy a barátnőd egy kis ***** , és az lenne a helyes ha szólsz a srácnak..Csak kérdés,hogy mennyire sajnálnád ha elveszítenéd a barátságát.
2013. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hat sajnalnam,de most jobban sajnalom szegeny sracot:( s csak azt nem ertem,hogy ha mar valaki nem szereti a masikat miert nem szakit vele?
2013. júl. 8. 16:08
 9/14 Froncsi ***** válasza:

Ha a legjobb barátnőd, akkor ismerned kell. Vedd rá, hogy mondja el a srácnak, vagy ha nem akarja elmondani a srácnak, akkor szakítson vele.

Marhára sajnálhatja, ha közben megcsalja. Ez csak valami hülye kifogás volt, hogy sajnálja.

2013. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mondtam neki,hogy jobb lenne ha szolna neki,de o azt mondta hogy nem csalja meg csak talalkozik mas fiuval is,de ok csak baratok.De akkor is ha mar nem szereti miert folytatja?Ezt megkerdeztem tole s azt mondta hogy sajnalja . :(
2013. júl. 8. 16:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!