Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig máshogy érzek, kihaszná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig máshogy érzek, kihasználna vagy tényleg szeret?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de csak így tudnátok nekem tanácsot adni. Nagyon szét vagyok esve, én ezt az egészet már nem értem. :( Én 17 vagyok. Ő 24 éves. Egy városban élünk. Március 15.-én ismerkedtünk meg. Én első pillantásra belé szerettem. Mikor még csak beszélgettünk akkor még fotót sem láttam róla semmilyet. Mégis annyira belészerettem.

Az első találkozó:

Elmentünk kocsikázni kb 30 percre, aztán elmentünk hozzájuk, ahol külön házrésze van, az csak az övé. Ott megnéztünk egy filmet a SIKOLY 4-et és én volt mikor megijedtem olyankor ő átölelt aztán a film végére már kicsit furcsa pózban voltunk....ő a hátán feküdt és az én kezem az egyik az ő másik oldalán volt amivel támaszkodtam. Vége lett. Kérdezte hogy tetszett? Még csak válaszolni sem volt időm mert magához húzott és megcsókolt, amiből lett egy együttlét.

Ezek után minden nap beszéltünk hetente taliztunk.

Az első tali után pár nappal megkérdezte hogy szerelmes vagy? azt feleltem hogy azt hiszem igen. Egy ideig meg voltunk aztán már egy hónap után éreztem hogy magasról tesz rám. 2 hónapig azt hajtotta hogy mi nem járunk még még nem vagyunk együtt stb... A második hónap végéig bírtam ezt. Akkor irt sms-t, irt skypeon, irt viberen, sehol nem válaszoltam ahogy ő tette velem egy hónap után. aztán ezt ő 2 napig birtam hogy nem beszélünk és aztán irta hogy ráérek 10 perc múlva skypeon? válaszoltam hogy igen. irt egy jó hosszú szöveget azt hogy tudja hogy leszart engem magasról nem is kicsit, de ő fél szerelmes lenni mert az exével 4 évig voltak együtt és a vége felé már nagyon szenvedett és fél attól hogy ezt velem is átélheti, hogy bennem is csalód. Meg hogy nem érdekli csak az hogy ha nem is fogunk talizni de mint barát beszélgessünk minimum.Aztán csak talizunk és kibékültünk. ugyanez történt egy a 3. hónap után is. csak akkor én vertem ki a balhét mert a talikat folyton visszamondta volt hogy egy órát sőtt kettőt is késett. aztán mondta hogy minden meg fog változni csak maradjak vele, mert hiányzik neki a mosolyom. Én még mindig nagyon szerettem ekkor is és nem tudtam nem megbocsájtani neki. kibékültünk. Azt tudni kell róla hogy elégé köcsögösködő velem is. De legtöbbször tudom hogy viccel, de most nemrég 2-3 hete beszólt hogy egy kis r*banc vagyok és hogy ma megk*ratom magam aztán megyek haza, kis hülye p*icsa vagyok aki már az első talin megdugatta magát. ez nekem nagyon fáj, ő viccnek szánta de én azt hittem nem az és hogy komolyan mondja, és azt feleltem, hogy oké, akkor most haza megyek. -----rajtam feküdt a hasamon meg a lábamon------ azt felelte hogy menj csak. én : okés akkor szállj le rólam most. nem szállt le. én mondtam hogy de igy nem kapok levegőt. és kérdezte hogy biztos csak azért akarod hogy felkejek? azt mondtam hogy biztos de igazából haza mentem volna de nem tehettem mert azt mondtam h biztos. aztán én ültem az ágyon ő feküdt. és kérdezte hogy nem fekszek e mellé. nekem már a sírás a torkomon volt és válaszoltam hogy nem. erre várt párt percet és azt mondta: most tényleg nem jössz ide mellém babu? én oda mentem de még csak egymáshoz se ért a testünk mert én nem akartam aztán meg akart csókolni elfordítottam a fejem, és kicsordult a könnyem...nem akartam sírni nagyon de nem. ő észre vette éselkezdett kérdezgetni h sirsz mi a baj megbántottalak? mondom igen. és ő :mivel melyikkel? és elmondtam neki hogy mivel. és mondta hogy azt nem ugy gondolta stb. ez óta nem feküdtünk le egymással a mai napi. taliztunk volna a héten 7-8 körül de ő éjfélkor jött de irta hogy el kell mennie a haverjával, és nekem még egy haverját sem mutatta be. csak őt ismerem még a szüleit sem. sose mutatkozott velem nyilvánosan sehol! minden nap beszélünk igen, de sokszor flegma semmi smilyt nem ir és akkor vagy szomorú vagy nem kiváncsi rám. a talikat mindig én szervezem mindig én irok rá. és tegnap beszéltük hogy a haverja szakít a bnőjével mert már megunta a csajt 4 és fél év után. én kérdeztem tőle hogy te is megfogsz engem unni? mosolyogtam. erre azt mondta hogy : Babu én már most unlak. és ránéztem és mondani akartam hogy állj meg de nem tudtam mondtani mert akkor szólt hogy csak vicceltem. fogalmam nincs mi jár a fejébe. hogy mit akar tőlem. kihasznál vagy megpróbál belémszeretni.? az eszem azt mondja hagyd a szivem azt hogy szeresd örökké.ne hagyd el.


Segítsetek kérlek!! :'(



2013. júl. 8. 19:57
1 2
 1/14 ASOT ***** válasza:
75%
Valamilyen szinten ő még kis tiniként kezel, és valahol érezhető az a korkülönbség nálatok.
2013. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Amélia:) ***** válasza:
81%
Már nem azért, de elég sz*r "poénjai" vannak.... én tojnék rá magasról, már ne haragudj (ok, tudom, könnyen beszélek).
2013. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem csak kihasznál. Szüksége van valakire, aki mindig kapható, amikor csak kedve tartja.
2013. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

Szerintem ne hagyd hogy ennyire rángasson hogy úgy csinálsz, ahogy ő akarja. Szerintem hagyd a francba, hidd el, jobbat is kaphatsz, szerintem nem nagyon szeret téged, már bocsi :S:( Hidd el, aki szeretne az nem így viselkedne veled S:

2013. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Eleg furcsa a helyzetetek, de szerintem csak jatszadozik veled. Elobb mond meg neki, hogy ha nem fejezi be a "vicceit" vege lesz a kapcsolatotoknak. Ha meg viccelodik inkabb hagyd el, mert nem erdemel meg teged.
2013. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem csak kihasznál,hagyd a fenébe..egy fiú akinek tetszel nem sértő poénokat mondana..rendes fiúval jöjj össze,és nem lesz ilyen problémád! :)

Sajnállak :(

2013. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen ennyi eszed van? Egy rongy vagy neki. Hagyd a p*csába, találsz sokkal jobbat.
2013. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hagyd a büdös francba! Az ilyet minimum ki kellene herélni. Undorító egy ember lehet.

És nem, nem mentség a korkülönbség. Attól, hogy valaki fiatal, senkinek nincs joga így kezelni. Te is buta vagy, hogy hagyod, szóval épp itt az ideje a sarkadra állni!

Ez nem szerelem, hagyd a romantikus mondatokat!

2013. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Abszolút együtt érzek veled! Nekem nagyon hasonló volt a helyzetem..én is beleszerettem és állandóan kattogott az agyam hogy akkor ő most vajon mit akarhat. Ugyanígy lese szart..aztán összejött egy tali..mondta amit hallani akartam(visszagondolva hatalmas színészként,amit tény hogy nagyon jól csinált.Jó időbe telt mire rájöttem h az mind kamu)..és megint minden elölről.

Nekem a barátaim és más "külső szemlélők" segítettek rájönni hogy milyen az ilyen pasi igazából..

És majd te is rájössz,hogy ha egy srác szerelmes,akkor bármit megtesz hogy a kedvedben járhasson,(nem ám gúnyos beszólongatások :S )és 1 napot alig bír majd ki,hogy ne lásson téged. Ez az ő részéről nem szerelem, gondold végig a viselkedéseit,te is rájössz majd. Csak mivel szereted,minden apró kis jelbe megpróbálod belemagyarázni hogy na,de jó,ő is ugyanúgy érez irántam..de ez nem így van.

Huh ez kicsit hosszú lett neharagudj.

A lényeg hogy szerintem,az egyetlen amit tehetsz hogy megpróbálod elfelejteni..

2013. júl. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam már elfelejteni egyedül, barátok segítségével, meg ,megpróbáltam előhozni egy másik emberrel szerelmet de nem sikerült elfelejtenem sehogyan sem.
2013. júl. 11. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!