Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elcsépelt kérdés, de engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcsépelt kérdés, de engem érdekelne! Szerintetek égő?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsit túlbeszélt a kérdés. Szerintetek égő ha valaki fél a nőktől/csajoktól? Mert sajnos én félek, férfiasan bevallom, nem szégyen bevallani! 20 éves vagyok és még nem volt csajom. (Nem merek velük beszélgetni, nem merek szemkontaktust felvenni, csajos társaságban zavarba vagyok stb.) Pedig nem vagyok antiszociális, otthon ülős kocka, mert sokat járok bulizni is fősulin is sok haverom van, bírnak is, hála Istennek valahogy ki is nézek, mindennap sportolok, csak sajnos van egy ilyen komplexusom. Erősen kezelendő 20 évesen ez, vagy majd kinövöm? (Anyám szerint előbb-utóbb melegnek néznek.) Köszönöm a segítséget.
2009. okt. 17. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem a nőktől félsz hanem magadban nem bízol. Mégis mi történne ha leszólítanál egy lányt? Legfeljebb annyi, hogy vagy van valakije vagy nem tetszesz neki, de legalább megpróbáltad. Ne félj nem fog senki se megharapni se leütni. Tudod én néha azért megyek oda egy sráchoz mert úgy érzem elszalasztanék egy lehetőséget. Szóval hajrá!
2009. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20 évesen biza ideje lenni neki látni leküzdeni ezt
2009. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem égő. :) Amúgy szerintem ha jófej vagy meg "valahogy ki is nézel" csak hogy idézzek töled akkor meg nyugodtan merj kezdeményezni vagy jobban ismerkedni csajoknál.


l/17

2009. okt. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

20 évesen?

Pszichológus. Ha idáig senki sem tudta megoldani, akkor csak ő segíthet.

2009. okt. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetek veled, ha gondolod mert van személyes tapasztalatom... nem vagy hülye, és ki fogod nőni az első bnőd után..19 éves csaj vagyok és több soron találkoztam ezzel a problémával, és tudom h manapság a srácok fele így érez, csak sokan nem merik kimondani. Ez becsülendő h te kimondod. ha érdekel irj emailt. (selena0624@hotmail.com)
2009. okt. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bocsi elírtam az emailt selena.0624@hotmail.com az uccsó voltam, ha érdekel
2009. okt. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is félek a lányoktól:D 14/L
2009. okt. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bevallom őszintén, voltam már pszichológusnál, de igazából nagy fejlődés nem volt, inkább csak egy nagyon drága gyónás. 5 alkalom után befejeztem. Nehéz dolog ez, aki nincs/nem volt ilyenben benne, az "sajnos" (inkább szerencsére) sose tudja meg. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2009. okt. 18. 12:11
 9/9 anonim ***** válasza:

először a kérdésre válaszolnék: nem, nem égő. van egy világszép barátnőm, akinek a barátja 21 éves koráig nem talált magának barátnőt.

ez tényleg nagyon nehéz helyzet, sajnos tapasztalatból tudom, miről beszélsz. a megoldást nem tudom, elmondom, hogy nálam hogy lett vége: találkoztam egy olyan fiúval, aki annyira de annyira tetszett, hogy azt mondtam magamnak, hogy ezt én most mégegyszer nem fogom elrontani, csakazértis erőt veszek magamon, elmegyek a randira, nem lehet, hogy őt hagyom elmenni. egyébként szerintem kezelendő, de szó sincs abnormalitásról. énis voltam pszichológusnál (akkor kerültem hozzá, mikor már olyan tüneteim voltak, amiket te leírsz: szemkontaktus, nem merek megszólalni stb.) és adott tanácsot is, ami egész jól bejött. írhatsz nekem privát emailt.

2009. okt. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!