Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülye kérdés, de érdekelne....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye kérdés, de érdekelne. Ha párod (férfi) jobb oldalán mész arra mondják hogy, a qurvák mennek ott? V a balon? :D

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés...
2011. febr. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Egyikre sem mondják. Mint ha ez valamit számítana.

Van a begyöpösödött illemszabály, miszerint a csajnak a pasi jobb odlalán kell mennie, de ki nem tojik rá? Ha a másik oldalán akarok menni, akkor mi van? Nem ettől lesz valaki Qrva...

2011. febr. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tudom ,hogy hülye kérdés.. már a kérdésemben írtam..Simán csak kiváncsi voltam rá, mert nemrég szóba került, és nemtudtam... nem ez határozza meg a kapcsolatom, hogy melyik oldalon megyek:D csak érdekelt, ennyi... normális válasz híjján is köszönöm:)
2011. febr. 19. 01:09
 4/6 Cleptomaniac ***** válasza:
90%
Kutyák-ku&rvák balra. Amúgy azért a jobb oldal a favorit, hogy bármilyen utcáról érkező veszély ellen meg tudjon védeni. Vagyis volt ez régen. Lásd lovaskocsi, megbokrosodott ló, stb. Na most állítsa meg a sok lovat, ami közeledhet.
2011. febr. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kvák bal oldal. Régen a kardot bal oldalon hordták...
2011. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
lapozni kellene néha a töri könyvet!! régen volt divat hogy hogy a vitézek a a jobb kezükön vitték kedvesüket ugyanis bal oldalon volt a fegyverük (kardjuk)! és ha bántani akarták őket akkor egyből tudott védekezni még a jobbjával háta mögé terelte kedvesét! de nyugi valami barom kitalálta hogy ez annak a jele hogy a k...ád e vagy sem ! de mára gyakorlatilag teljesen mindegy hogy mit csinálsz a nők is meg a vitézek is eltűntek..........:s
2011. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!