Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom 1 éve nagy spórolások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom 1 éve nagy spórolások után vett egy kocsit,300 ezerért, most vesz épp házat, minden pénzét odaadja hogy meg tudja venni, erre bejelentette h vesz egy új kocsit, mikor a régi azért még nincs rossz állapotban. Jogosan vagyok mérges?

Figyelt kérdés
Eladná a mostanit, és 200 ezret kéne hozzátenni. Az bosszant, hogy bukik az előzőn jócskán, és hogy havi 100 ezret keres én 80 at, én nem tudnám megtenni, h ilyen drága holmit vegyek magamnak, ő meg nemrég 60 ezerért telefont vett, bár igaz ő van hogy 140 et kap. Az bosszant, hogy megveszi most megint az ujat, 1 év mulva aztis eladja mert beleszeret egy másikba...Hogyan próbáljam lebeszélni? nem akarok egy fillér nélkül maradni a nyárra fiatalok vagyunk még :S
2013. júl. 8. 23:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Hogy fogja kifizetni, ha igy sincs pénzünk, meg van hitelünk is bőven, de annyira elhatározta magát, tanácstalan vagyok, de ugy felidegesit vele. bocsi a helyesirásért tleorol irok...
2013. júl. 8. 23:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Jogosan vagy mérges. Igazán lehetne előrelátóbb, próbálj higgadtabban beszélni vele, és szembesítsd számszerűen a tényekkel.
2013. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, próbálom, de azt mondja, hogy ilyenre vágyik mióta, és hogy a házba amugyis csak vagy 1 év mulva költözhetnénk be, mert apránként ujitanánk fel, így azt mondja, majd azt toljuk későbbre, most meg erre költünk...
2013. júl. 8. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!