Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele? Hogy viszonyuljak hozzá?

Figyelt kérdés
Több mint 1 hónapja járok a barátommal (osztálytársam). Mikor még nem jártunk akkor is jóba voltunk meg beszélgettünk stb. De elkezdtünk járni és azóta a szünetben alig láttam mert egyszer ő aztán én mentem nyaralni. Az interneten már nem tudunk beszélgetni olyan jól. Találkozni meg csak 1 hét múlva tudunk, mert most meg én nem vagyok otthon. Még suliba: a volt barátnőjével nagyon jól elvan mindig, többet van vele mint velem, de állítólag nem tetszik már neki.egyszer össze jöttek aztán nem, utána megint, és ez így ment sokáig. Az utolsó szakításuk után megint nem keresték egy ideig egymást, aztán jöttem én. De már megint a csajjal nagyon jóba van. Sokat beszélgetnek meg röhögnek együtt. Velem miért nincs ilyen viszonyban? Miért nem beszélgetünk többet? A másik téma hogy 2 féle baráti tárasága van, akikkel jóba vagyok és bírom őket, és akikkel régen jóba voltam de már nem szimpatikusak. Ő sokszor kimegy velük, de én nem szeretnék abba a társaságba lenni, nem érezném jól magam velük. Ez így normális lenne, ha nem mennék ki vele soha hozzájuk? Normális válaszokat kérek.14/L
2013. júl. 8. 23:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha régen jóba voltál azzal a csoporttal, akkor menj el vele. Márcsak azért is,mert addig a barátoddal vagy legalább.

Ne féltékkenykedj. Csak ha van rá valós/nyomós okod.

Örülj, hogy van valakid, légy boldog:)

2013. júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!