Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Összejöttem" egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Összejöttem" egy sráccal, akivel megbeszéltük h még komolyat nem akarunk egymástól, csak sex. Szerintetek hogy viszonyuljak hozzá?

Figyelt kérdés
Minden rendben ment, de úgy éreztem ő többet akar. Egyszer amikor jött hozzám látta h egy fiúval beszélgetek. (jó haverom ) neki ez nagyon nem tetszett. Amire én megkérdeztem h őt miért érdekli am mbeszéltük h semmi komoly nem lehet közöttünk. Majd egy darabig nem beszéltünk, most meg elhívott a szülinapjára. Igazából magamat sem értem, mert most engem kezdett érdekelni.
2012. dec. 13. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak "Szex és semmi más":D

Legtöbbször pont az ilyen kapcsolatokból lesz normális szerelem...

2012. dec. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megbeszéltük hogy nem lehet köztünk semmi...szerinted ez így működik? Meg lehet beszélni, de nem tudod kivédeni az érzéseket. Előbb utóbb tényleg beleszeret a másikba az ember, kivéve akkor ha annyira csúnya hogy tényleg csak szex van és semmi más, ami mondjuk persze nem lehetséges, mivel ha nem tetszene nem szexelnél vele. Szóval lehetetlenség. Én is pont egy ilyenben vagyok benne, kizártuk az érzéseket...legalábbis azt hittük. Aztán szépen lassan....most pedig nem tudom mi lesz. Hogy viszonyulj hozzá? Ha tetszik, akarsz tőle valamit, és Ő is tőled, akkor hajrá! :) Nem hiszem hogy ezen annyit kellene gondolkodni. :)
2012. dec. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hiába a megbeszélés, egy idő után valamelyik fél úgyis többet akar. Nekem is volt ilyen. Nem működött egy félévnél tovább.
2012. dec. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy az elején ő akart komolyat, akkor én nem vettem komolyan... most meg én érzem h kezd hiányozni...

ugye írtam h meghívott a szülinapjára, ahova nem tudtam el menni... írtam egy smst h ne haragudjon stb.. am nem írt vissza és azóta nem beszéltünk...

keresném.. csak úgy érzem ciki ha egy lány keres egy pasit..

am köszi a válaszokat

2012. dec. 18. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!