Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer elhagyott mert megcsalt, de visszatért, akkor lehet tényleg ő az igazi az életemben?

Figyelt kérdés
1,5 évig jártunk de megcsalt engem. 1 nőről biztosan tudok, de lehet volt 2 is. Az egyik miatt elhagyott engem és külön töltöttünk 2 évet. A2 év alatt ő kicsajozgatta magát, több nője is volt de most kibékültünk és újra együtt vagyunk. Nagyon jó minden, hihetetlen boldogok vagyunk, szeretjük egymást. Lehet egymásnak mi vagyunk az igazik?
2013. júl. 9. 08:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ennyiből nem lehet megmondani. nővérem és a barátja 6 év után mentek szét. ez alatt az idő alatt volt pár 1-2 hetes szünetek is(nővérem jóvoltából), de most végleg szétmentek.


az ok szintén megcsalás volt.

2013. júl. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 zoliba' ***** válasza:
94%
aha te vagy az igazi. Igazi balek. Újra meg fog csalni,csak buta vagy mint a seggem.
2013. júl. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezt neked, nektek kell tudnotok! Neked kell tudnod, hogy képes leszel-e megbízni benne, kitartani mellette. Neked kell látnod, hogy megbánta-e és mit szeretne. Ismered őt, beszélgessetek őszintén.
2013. júl. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hiányzik neki a puncid, ennyiről van szó. Meg fog csalni újra és újra, te pedig megbocsátod neki, mert jól néz ki.
2013. júl. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát úgy volt hogy elmesélte mi volt:

Januártól-áprilisig találkozgatott egy lánnyal de nem jöttek össze, csak olyan unaloműzés volt neki. Na jó gondolom szexelt volna vele ha a lány is akarta volna, de nem feküdtek le. De közben volt neki 1 másik is akivel találkozgatott, de vele sem alakult olyan nagyon semmi. Majd jött a szülinapom és írt nekem egy üzenetet, elkezdtünk levelezni, elhívott találkozni, lefeküdtünk egymással és azóta együtt vagyunk. Jó minden, sok időt töltünk együtt, voltunk és megyünk is nyaralni, úgy bánik velem mint egy hercegnővel :) Én úgy érzem szeret engem, ki is mutatja stb.

2013. júl. 9. 08:34
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor azért jött össze veled újra, mert mást nem tudott megdugni, te meg bármikor szétteszed neki a lábad.
2013. júl. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És ezért rendes párkapcsolatba fogni? Nem csak szexelünk, igazi kapcsolatunk van. Járunk egymással, tehát nem csak szexelni járunk össze: séta, kajálás, közös film nézés, beszélgetések, sok időt vagyunk együtt.
2013. júl. 9. 08:38
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért ne legyetek már ilyenek!

Az ember sok mindent megbán élete során.

Lehet hogy inkább belátta hogy nálad jobbat nem talál, azért tért vissza hozzád.

Azért légy óvatos vele!

2013. júl. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez van a (volt) párommal most, de valamiért én már nem tudok neki megbocsájtani...nem tudom...

Úgy érzem magam, mint egy tartalékost, akit bármikor elő lehet rántani. Nem kicsit megalázó ez.

2013. júl. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezt csak Ti tudhatjátok!

Azért aggodalomra ad okot a tény, hogy a többi csajjal nem igazán jött össze, amit szeretett volna, és "hirtelen" melletted köt ki, és már szexxel kezditek a "kibékülést".

Lehet, Ő az igazi, de az is lehet, hogy Te vagy számára a biztos pont, Téged bármikor elő tud rángatni.

Ha többször is megcsalt, én a helyedben nagyon óvatos lennék, és csak egy esélyt kapna tőlem...ha még egyszer megcsalna, én úgy otthagynám, hogy még a fc-bookon sem találna meg :D

2013. júl. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!