Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagytál már el úgy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytál már el úgy valakit hogy 101%-osan szeretted és tudtad hogy talán ő az igazi? érdemes?

Figyelt kérdés
mostani barátommal már 3x szakítottunk, most kéthónapra rá újra összejöttünk, próbáltuk megbeszélni a dolgokat, de ugyanazt folytatja.. én meg csak összetörök miatta folyamatossan, csak az a baj hogy csak őt szeretem és a világ legszexibb fiújáért sem hagynám el, mert annyira imádom, és amikor vele vagyok úgy érzem ő az igazi, őő az életem:'( Vele vesztettem el a szűzességem is, a volt barátaim közül az első akit télleg szívből szeretek, amikor nem voltunk együtt és volt más barátom akkor is folyamatosan csak rá gondoltam, és nemtudtam kiverni a fejemből,talán még jobban is megszerettem.. de hiába próbáljuk folyton újra és újra mert ugyanazt folytatja én meg csak tűrök és elfolytom magamba az idegességet, és már lassan összeroppanok hogy nincs egy olyan nap amikor ne miatta sírnék, ha nem ő róla lenne szó már rég elhagytam volna, de túlságossan szeretem, de talán ideje lemondanom róla végleg:'(:'(
2013. jún. 26. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem itt az ideje tovább lépni...hiába szereted te mindennél jobban ha ő úgy viselkedik veled ahogy..ha te miatta sírsz nap mint nap....ha ez meber szeret valakit nem bántja...
2013. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"talán ő az igazi" - nekem az az igazi, akivel működőképes kapcsolatot lehet kialakítani. Ez pedig nem annak tűnik, vagyis nem ő az igazi. Te egy ideálba kapaszkodsz, hogy milyen lehetne - de nem olyan!
2013. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Éppen én is egy ilyen közepén vagyok. :((
2013. jún. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ez a szöveg olyan, mintha én írtam volna :)

Imádtam én is az egyik exemet. Sose szerettem még annyira senkit és azt hiszem, azóta sem. Annyi különbséggel, hogy habár mi is 3x szakítottunk, nem volt a szakítás alatt nekem se és neki se senkije. Úgy gondoltam, hogy lehet ő az igazi és mégis szakítottam vele. Tudtam magamban, hogy lehet meg fogom bánni, de már nem bírtam. Minden este miatta sírtam, pedig sosem akart megbántani. Annyira szeretett engem, hogy azt leírni nem lehet. Ő nem akart szakítani, de én már nem bírtam tovább. Eleinte nagyon nehéz volt, főleg az előző szakításoknál, mivel nem voltam magamban biztos (ezért is jöttünk mindig újra össze). De a végső szakításnál már tudtam, hogy biztos ezt akarom, akkor is ha hatalmas hibát követek el. És így, hogy eldöntöttem magamban, így kicsit könnyebb volt. Mostanra eltelt egy év és nagyon örülök, hogy megtettem :) Semmit nem bántam meg a kapcsolatunkban, beleértve a szakítást is. Mostanra már semmi nem köt hozzá, csak a szép emlékek, de érzelmek már nem.

Szóval...lehet nektek is jobb lenne elengedni egymást. De azért hozzátennék annyit, hogy habár a szakítás pillanatában és utána is sokáig nagyon szerettem még, úgy igazán, őrjítően már nem voltam szerelmes belé. Ezért is döntöttem végül a szakítás mellett.

Kitartást és sok sikert! Remélem a legjobb döntést hozod, bármi is legyen az.

2013. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:
Miért? Hogyan viselkedik veled amiért ennyire rosszul érzed magad?
2013. jún. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!