Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megunt, vagy csak kiszeretett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megunt, vagy csak kiszeretett belőlem?

Figyelt kérdés
Minden két éve kezdődött. Gimnáziumba való átlépés, beiratkozás, első látásra szerelem. Csodálatos emlékeink vannak, szinte úgy éreztem, hogy a testvérem, a barátom, és a szerelmem is egyben. Tökéletes volt. Fél évig együtt éltünk, minden nap együtt aludtunk, olyan volt, mintha egy álom lett volna. Ha veszekedtünk, sírt, hogy ne tegyük, a Szerelmünk lapjain bőgött, hogy mi is együtt fogunk meghalni és ne veszekedjünk soha. Naponta többször járta át a várost csak azért hogy lásson. TÉNYLEG szeretett. Tudtam és éreztem is. De akkor valami megváltozott. Már nem vigasztalt ha baj volt annyira.. Már nem tudatta és éreztette velem azt hogy szeret... Azt mondta, már nem szerelmes a sok veszekedés miatt. Elvitte a cuccait. És elment. Azóta sem ír hív, azt sem tudom, él-e még. Írtam neki egy üzenetet, mert szükségem volt a segítségére, nagyon szomorú voltam. Elolvasta, de válaszra sem méltatott. Most elküldtem a kedvenc közös kéépünket. Semmire sem reagál. A kapcsolatunk végén már olyan dolgok is becsúsztak, hogy azt hazudta, hogy a családjával van, közben meg a barátaival focizott, úgy, hogy mindegyiküknek ott volt a barátnője. Mi lehet az oka mindennek? Megunt? (egymásnak voltunk az elsők, 2 évig jártunk) Vagy csak szimplán kiszeretett belőlem? köszi a válaszokat. L/17
2013. júl. 9. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki közbe jött egy másik lány! Sajna ilyen az élet rendje! Az h mi történt pontosan arra csak a srác tudna választ adni! Kérdezd meg tőle!
2013. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom a face jelszavát meg minden nap velem volt. Elment dolgozni, és jött egyből. Minden nap főztem, sütöttem neki. Biztosan nekem is van hibám pl: túl féltékeny vagyok de az elején is ilyen voltam mégsem akadt ki. 2 hete nem keres én pedig majd megbolondulok. Nem értem hogy bírja ki.
2013. júl. 9. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:

"túl féltékeny vagyok de az elején is ilyen voltam mégsem akadt ki"


Ez a gond, az elején még bírta, mert akkor még nem terhelted le, de ha folyton csak a féltékenykedés ment, akkor még szép, hogy idővel megunta. Lásd be, ezt te szúrtad el, és jobb, ha elfelejted, mert ő már nem akar veled lenni.

2013. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy másik lány van a képben, de az is lehet hogy nincs senki, csak simán kiszeretett belőled, megunt téged.

Tudom hogy fáj de ezt túl kell élni. Ha semmire sem reagál akkor nem akar látni téged, és el akar felejteni, ez is lehet ám az oka.

Bár ha lenne enne annyi tisztesség hogy felhívna vagy megkeresne azért hogy megbeszéljétek a dolgot hogy ne keressétek egymást vagy tudom is én, akikor valamivel könnyebb lenne neked is elviselned ezt.

De én szerintem ennek a kapcsolatnak már 99% hogy annyi :(

Sajnálom, valahogy ki kell bírni :(

2013. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!