Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kíván boldog húsvéti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván boldog húsvéti ünnepeket a barátnőm lehetséges hogy kiszeretett belőlem?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapja vagyunk együtt, és állítólag halálosan szerelmes belém. De ha ez igaz miért nem hív vagy ír azonnal ha felkelt, miért nem kíván boldog ünnepeket, miért nem akarja hallani a hangomat sokszor(nekem sokkal többször hiányzik, és mindig az ő jelzésére várok)? Igaz nagyon elfoglalt, mert egyetemista és el is van maradva. De akkor is ez neki szerelem??? Miért van velem ha ilyen? Nem akarom hogy elhagyjon de mégis nem értem a dolgot. Azért meg nem lehet velem mert nincs senkihez máshoz menni, mert azt mondta ő már volt egyedül és akár most is kibírná egyedül szóval nem lehet ez. DE egy állítólagosan halálosan szerelmes lánynak miért nem jön magától pl az, hogy boldog húsvéti ünnepeket kívánjon a szerelmének? Pff én meg ajándékkal is készülök/készültem holnapra,"locsolásra". Síralmas egy helyzet és tragikus is egyben.
2013. márc. 31. 13:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Te felköszöntötted már? ugyanis a férfinek illik elsőként:)
2013. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
lehet sok dolga van és elfelejtette:) ez még nem jelent semmit.kívánj neki te előbb és meglátjuk h reagál. majd ír de ;)
2013. márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
* írd le
2013. márc. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

egyszer megölöm magam ebben a nagy bizonytalanságban: azt állítja szerelmes belém nagyon, de mi r fa.szért nem látom ezt??????????????????????????????????????????????

HA szerelmes lenne annyira amennyira ezt állítja, egy csomó minden magától jönne a fejében, magától. DE nem, miért,????? MIért nem szertetett bele egy hűséges, számára jóképű, kedves, szerető fiúba? Még mindig az első, ex barátja után sóvárog? VAgy van valaki új???? BEleőrülök ebbe a nagy bizonytalanságba. Bárcsak lenne Isten. :(

2013. márc. 31. 13:51
 5/21 A kérdező kommentje:
amennyire*
2013. márc. 31. 13:52
 6/21 anonim ***** válasza:
Komolyan ilyenen vagy felháborodva?Hány éves vagy?10?Ő lehet arra vár,hogy te mondd előbb neki.Írtad,hogy egyetemista és el van maradva.Nem értem mi a hisztid tárgya
2013. márc. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
4-Sosem a szavak számítanak, hanem mindig a tettek.
2013. márc. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. én sem értem most mi bajod van.Mondtam! Köszöntsd fel te előbb! A nőknek iylenkor sok dolguk van,tuti,hogy nem az jár a fejében,hogy mindenkit köszöntgessen!
2013. márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

ááá ti ezt nem értitek


én magamról tudom milyen az,ha valaki őrűlten szerelmes, de ezen a lányon ez nem látszik abszolut,de miért van velem akkor??

2013. márc. 31. 14:07
 10/21 A kérdező kommentje:
nem csak ez abaj, hanem az is baj, hogy mivle ma nincs suli neki, ezért ilyenkor megszoktuk h mindig dél és 1 között beszélünk, de még fel sem hívott!!!!! nem gondolt rám, tudod te milyen szar érzés az, ha imádsz valakit, megbolondulsz valakiért, és az meg leszar téged magasból?(legalábbis nem jutsz eszébe annyira gyakran mint amilyen gyakran a te fejedben jár a csaj)
2013. márc. 31. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!