Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsem el a volt barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el a volt barátom? És mi legyen a mostanival? Rájödtem, hogy a volt barátom szeretem, de ő már másik kapcsolatba kezdett.

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akit megismertem 2 hétig voltunk együtt...eleinte ő komolyan gondolta a kapcsolatot, de én nem. 1 probléma volt kettönk között ,h ő nem szerette a bulit, tömeget. Én meg folyon hangsúlyoztam ,hogy én meg imádom a bulit..Talán túlságosan is hangsúlyoztam 2önk között ezt a különbséget, és 2 hét után dobott ez miatt.Ekkora én már megbántam, mert beleszerettem. 1 hétre rá új barátnője lett, nekem meg új barátom. Ő szereti a lányt de én meg a barátom nem annyira. Mindig arra gondolok vele menniyvel jobb lenne, vele jobban megértettük egymást mint a mostani barátommal, hisz közöttünk most mégtöbb a különbség...Mit tegyek? Nagyon hiányzik a volt barátom.(de a mostani barátom nagyon szeret)
2009. okt. 18. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
ha dobott akkor hagyd , biztos nem amiatt...
2009. okt. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy ez miatt, azt úgy mondjuk: emiatt.


Miért vagy együtt az új barátoddal, ha nem is szereted? Erős a gyanúm, hogy azért, mert féltékennyé akarod tenni a régit. Vagy pedig mindenképp szeretnél magad mellett tudni valakit, tökmindegy, ki az illető. Ha tévedek, bocsi, de voltam már én is ilyen helyzetben, megértem, amit érzel. Csak azért nem érdemes járni senkivel, hogy legyen barátod, az gerinctelenség, megalázod vele a fiút.


Egyébként szerintem a régit se szerethetted olyan nagyon, legfeljebb most úgy gondolod, de 2 hét alatt nem tud kialakulni igazán erős kötődés, szerelem. Inkább felejtsd el mindkettőt, és várj, előbb-utóbb találkozol olyannal, akivel tényleg összeilletek :)

2009. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fenéket nem tud kialakulni erős kötelék. 2 perc alatt is ki tud alakulni. Tapasztalat.

Viszont a kérdésre annyit, hogy hanyagold az ipsét, a mostanit meg jól gondold meg, és rakd ki/ tartsd meg. Az sem baj, ha kicsit kivársz, mielőtt összeszedsz alami3adik gyereket, és gy kis trippert.

2009. okt. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rájödtél? Ez haladás... :D
2009. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!