Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhetem még ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátommal 3 hónapig voltunk együtt. Azt hittem, hogy szeretem, mert az elején minden olyan tökéletes volt. Mostanra már nyilvánvaló, h csak érzelmi fellángolás volt az egész. Szakítottunk is. De nem tudok, nem rá gondolni. Lehetséges, hogyha egyszer, vki iránt csak fellángolást éreztünk, akkor az idővel még szerelembe is "átmehet"? Mert nagyon szeretném..


2013. júl. 9. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Átmehet volt már rá példa
2013. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a fellángolás és a szerelem között nagy a különbség, de nem ismerünk téged... ezekre a kérdésekre neked kell tudnod a választ
2013. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!