Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk-lányok! Volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok! Volt már olyan, hogy tetszett egy tanárotok?

Figyelt kérdés

Mindenki válaszolhat, de igazából általános iskolásoktól, és gimnazistáktól szeretném tudni (12-20), hogy tetszett-e nektek már tanár, mivel az attól idősebbeknek esetleg lehetnek olyan tanárai, akik nem sokkal idősebbek tőlük...


A, Nem, még sosem tetszett.

B, Volt már elég jóképű tanárom, és ezt tudtam is, de nem mondanám, hogy tetszett...

C, Volt már, hogy tetszett, imádtam nézni őt az órán. :D De ezért nem gondolkoztam kapcsolaton. Sosem jönnék össze egy ilyen idős tanárral.

D, Igen, tetszett már, és mit meg nem adtam volna érte, hogy együtt lehessünk!


Ezeket csak lustáknak írtam, jobban örülnék egy személyes és bővebb válasznak. :D

Csupán azért kérdezem, mivel a sulimban rengeteg lány lett hirtelen "szerelmes" az idén kezdő tanárunkba. 34 éves, és valóban iszonyat jóképű, gyönyörű kék szeme van, hófehér fogai, szép mosolya, laza stílusa, tökéletesen beállított haja... Nekem is "tetszik", de én azért sosem néznék rá olyan szemmel... Számomra elképzelhetetlen, hogy egy 34 évesbe legyek "szerelmes".

Pedig az osztálytársaim is eléggé meglepően viselkednek. Ma volt az első óránk, és csak ismételtünk, de mégis minden lánynak volt valami problémája az önálló feladattal, s a tanár úr valahogy mindig lányok padjánál segédkezett. :D Illetve folyton folyvást mosolyognak rá, egy nap már vagy 4x köszöntek neki, s mikor megy a tanár a folyosón, s lányok sorra fordulnak utána! Kissé nevetséges, de igen szórakoztató nézni. :D És egyébként még a férjezett tanárnők is odavannak érte. Kivagyok...


Persze, persze, 13-14 évesekről van szó, viszont rengeteg gimis ismerőseim vannak, és ott is ugyanez a helyzet.

Tavaly pedig egy 23 éves nő jött tanítani (idén már nem tanít), és a fiúk odavoltak érte. 13 évesek... Igen. De azért nem annyira gyerekes (persze, hihetetlenül éretlen, de azért nem 10 éves) ez a korosztály.

A 17 éves bátyám is imádja a tesióráját, mert "fullos" a tesitanárnője... :D


Kort + Nemet is kérek,

előre köszi a válaszokat! :) 14/l



2012. szept. 4. 14:50
1 2
 1/17 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
43%
A 4 évvel idősebb tanár ér?
2012. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
43%
Bocs lemaradt, h kor és nem.
2012. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
D, mert csak 20on pár éves volt :D 14/F
2012. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Először csak simán válaszolni akartam a kérdésedre, kedves első, de miután elsütötted ezt a nagyon régi, és iszonyat fa viccet, hogy "kor és nem", már nem tudok mit mondani...

Komolyan 20-onvalahány évesen ilyen vicceket sütsz el?

Egyébként négy év nagyon kevés, semmit sem számít. Pont ezért mondtam, hogy inkább gimisek, illetve általános iskolások válaszát várom. :)

2012. szept. 4. 15:00
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig csak az idegen nyelv tanárokat fogom ki magamnak, furcsa mód, mind jó bőr.
2012. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok lusta, de rám teljesen igaz a B) teóriád, úgyhogy én ezt írom. :D Volt már helyes tanárom, de nem tetszett és nem is akartam tőle semmit. Barátnőimnek tetszett már egy-két pasi tanár, de ők is tudták a határt. Puszi :) 14/l
2012. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
89%
Igen gimis voltam akkor még, nem az a tipikus D kosaras kebelcsoda volt, viszont vmi elbűvölő. :)
2012. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

volt hát :)

25 éves én 19 :D és meg is próbáltam felszedni :D

2012. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, kétszer is:D Egyszer 13 évesen, aztán meg 17 évesen. Az első akibe beleszerettem az inkább olyan ártatlan vonzódás volt egy nálam jóval idősebb és érettebb férfihoz, a második meg már elég komoly volt. Ott tényleg halál szerelmes voltam, azt hittem sosem felejtem el...Aztán szerencsémre kinőttem az apakomplexusból és mostmár nem szeretek bele olyan férfiakba akik majd' 20 évvel idősebbek nálam.

19/l

2012. szept. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa, de fordítva volt. Bejött hozzánk egy srác tanítani gyakorlara, akkor végezte a fősulit.

A csajok majd kiestek a padból, csak hogy felszólítsa őket, írhassanak a táblára...

Engem nem érdekelt, nemsokára össze is jöttem egy másik sráccal, akivel azóta is együtt vagyunk és nagyon szeretem.

A tanár sráccal tartom a kapcsolatot, de csak barátilag.

Tudom, hogy járni akart velem, nem tagadta le, de én mással akartam. Ilyen az élet.

2012. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!