Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek visszajöhet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszajöhet még hozzám?

Figyelt kérdés
Van egy lány, nagyon szeretem és ő is engem csak ő már nem úgy mint régen. Jól elvoltunk meg minden, de sok volt a veszekedés (féltékenység és egyéb apró kapcsolatbeli dolgok) és már nem bírta ezeket, ezért szünetet kért pár napja. Van egy nagyon jó fiúbarátja, aki szinte többet nyújtott neki mint én (tettekre gondoljatok, ne szexre). Majd azon a napon, mikor a szünetet kérte, szerelmet vallottak egymásnak és összejöttek. Azóta kitaszított lettem és az exem azt állítja, hogy nem szeret annyira mint régen, meg nem tudná folytatni. Pedig én mindent megtettem, hogy boldog legyen, csak nem volt neki elég... na meg a sok veszekedés. Nagyon szeretem és hiányzik. Szerintetek visszajöhet még hozzám? Vagy esetleg ha összejövök valaki mással, sírhat még emiatt?
2013. júl. 10. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Jöjj össze mással, aztán ha féltékeny lesz visszajön, ha nem, ott lesz ő.
2013. júl. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Amélia:) ***** válasza:
hát...én sok esélyt nem látok :/
2013. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zoliba' ***** válasza:
figyelj. A nők váltanak haver. Akármit is mondott abba a fiúbarátjába szerelmes,ezért lettél elhagyva. Ha egy nő szerelmes másba,te meg is feszülhetsz... Még az is lehet,h megcsalt. Ugyanilyen cipőben jártam én is. Tegyél le róla,ne küzdj,mert ők 2en kiröhögnek téged. Minél jobban kaparsz,annál mélyebbre ásod magad. Hagyd lecsengeni magadban a dolgokat,utána keress mást. Annyi nő van,ha a felét belelőnék a dunába,észre sem vennéd a különbséget..
2013. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
remélem visszanyerted...
2018. febr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!