Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap oda akarok menni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap oda akarok menni egy idegen lányhoz ismerkedni, csak látásból ismerem és a nevét tudom. De félek, hogy egyből elküld. Ez normális?

Figyelt kérdés
Félek, hogy nem igazán akar velem beszélni, nem hogy járni, vagy akármi. Nem volt még barátnőm, ezért arra következtetek ,hogy ronda vagyok. Barátaim és olyan lányok szerint, akik csak simán barátaim szerint okos vagyok és van szívem, nem vagyok köcsög, drogos, piás stb. De azt hiszem, hogy mostanság nem ezt nézik a lányok, hanem, hogy kinek van autója, mennyi pénze van, és hány fülbevalója van.
2012. szept. 25. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
???
2012. szept. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj oda hozzá, ha nem próbálod meg, nem tudod, hogy mi sülhetne ki a dologból. Lehet, hogy éppen szimpatikus leszel neki. Hogy látod, ő is észrevett téged?
2012. szept. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Normális.
2012. szept. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előbb akartam már írni,de valamiért nem sikerült...a mondanivalóm lényege,hogy nincs semmiféle félnivalód,vagy akár vesztenivalód.Ha a csaj elküld,egy kedves,aranyos,okos,jószívű srácot hajt el magától,innentől kezdve ő a vesztes,és nem Te.Sok pozitív belső tulajdonságot felsoroltál magadról,már csak ezek miatt is lehetne önbizalmad.Ez a legfontosabb,mert amíg ez nincs meg,addig nehéz lesz barátnőt találnod.
2012. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, már ráköszöntem. Nem tudta ki vagyok, mondta suliba nyugodtan köszönjek rá, ez meg is történt.
2012. szept. 25. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, hogy már neten (vagy akárhol) beszéltetek? :D Akkor tényleg odamehetsz hozzá.
2012. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ígyvan, 2 mondatot beszéltem már vele.
2012. szept. 25. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!