Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok. Megőrülök, mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 hónapja járunk a barátommal, és egyszerűen annyira féltékeny vagyok, hogy bele fogok őrülni. Konkrétan semmi okom rá, csak annyi, hogy nagyon sok csajnak tetszik, írogatnak is neki facebookon ("de kár, hogy van barátnőd" stb.), ő elvileg lekoptatja őket (legalábbis azt mondja, mert nem olvasok bele a facebookjába), de engem megőrjít a tudat, hogy ha úgy fordul az agya, bármikor lecserélhet valami másik csajra.

Ezerszer elmondta már, hogy nem kell neki más már soha többé, meg hogy velem képzel el mindent, eljegyez, elvesz feleségül... De én barom, mintha nem mondott volna semmit, két nap múlva megint előveszem és elkezdek pattogni, hogy biztos vissza akar menni az exéhez, meg hogy ez meg az a csaj tetszik neki stb... Annyira tudom, hogy hülye vagyok, és el fogom cseszni, de iszonyatmódon szeretem, és nem akarom azt sem hogy másra nézzen. Féltékeny vagyok a munkatársaira, az exeire, a nőismerőseire, egyszerűen mindenre. Kivagyok teljesen, borzasztó önértékelési zavarom van, szarnak érzem magam. Rossz az is hogy ő soha nem félt, nem féltékeny, azt mondja azért, mert bízik bennem. De mit tegyek, ha én nem tudok benne 100%-osan? minden barátnőjét megcsalta eddig, miért én lennék más? Azt mondja, én nem olyan vagyok neki, mint az eddigiek (igaz, ő sem nekem) és engem sosem csalna meg, mert sokkal többet jelentek. De hiába minden szó, mégis állatira féltékeny vagyok, és megölnék minden nőt akihez köze van.


2013. júl. 10. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem jó a jó pasikkal kezdeni .. :D Szerintem ha ő is megbizik benned nincs más hátra minthogy te is megbizz benne hisz ha állandoan piszkálod akkor egy idő után be fog sokalni megértem az aggodalmad de hinned kell neki mást nem tehetsz nem támadhatod le mindig ..
2013. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is ilyen tipus vagyok, de azért ennyire sztem nem.. ha akar, megcsal, ha nem, nem.. kiderül úgyis..
2013. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És ha akart volna már lecserélt volna de nem akart és nem is akar
2013. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jajj, persze, ha meg nem jó pasival kezdünk, akkor elmegy össze-vissza flörtölgetni, mert tele van komplexusokkal:D tapasztalat:(
2013. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na igen a jó pasik... :S tökre elvesztettem az összes önbizalmam, így nagyon nehéz szinten maradni vele.
2013. júl. 10. 21:17
 6/7 Hole Hunter ***** válasza:

A féltékenységre egyetlen gyógymód van...a bizalom. (és az önbizalom)

Nem azért van veled, mert te azt akarod, hnem mert ő akar veled lenni (és fordítva).

Ez csak döntés kérdése.

2013. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de olyan nehéz úgy bízni benne, hogy előttem mindenkit többször is megcsalt, és most is nyomulnak rá egy csomóan :((
2013. júl. 10. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!