Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ugye ez már a betegese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ugye ez már a betegesen féltékeny kategória, nyugtassatok meg h nem velem van a baj, ez nálatok szakító ok lenne?

Figyelt kérdés

barátom 25 éves,én 22.

fél éve vagyunk együtt.

ha facebookra pl felveszem egy régi osztálytársamat,be kell neki számolnom,5 percen keresztül arról kell beszélnem,hogy

honnan ismerem,van e barátnője, stb.....

Ezt egy ideig még bírtam.

Most viszont nemrég ráköszöntem egy ismerősömre,akinek vigyáztam sokat a gyerekére,a feleségével meg bnők vagyunk,erre leállt velem veszekedni,hogy miért köszönök rá mosolyogva......

Másik eset: Megyek vele a városban,szembe jön velem az unokaöcsém ráköszönök,ő is vissza többes számban,erre a párom bunkó mód arra nem veszi a fáradtságot,hogy visszaköszönjön,holott unokaöcsém udvariasan rám köszönt,megjegyzem 14 éves,de párom megint jött azzal,hogy minek köszöngetek minden pasinak.....mikor mondtam,h unokaöcsém,akkor is ő szapult engem,otthagytam a város közepén,nem érdekelt....eddig bírtam,már 100x megmondtam neki,hogy én ezt nem fogom hosszú távon elviselni.

most hívogat,sms-eket küldözget,de végleg kidobtam.

Ti mit tettetek vna?


2013. jún. 9. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egész türelmes voltál... :)
2013. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jól tetted, ez már beteges.
2013. jún. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez már valóban beteges. Azért az, hogy nem lehet köszönni másnak, elég bunkó dolog részéről.
2013. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyanezt. Kuka xD
2013. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Olyanokat írogat,h megbánom a szakítást,meg hogy minden pasi féltékeny valamilyen szinten,meg ezt szeretetből csinálja.....ilyenkor néh elbizonytalanodom,viszont tudom,hogy ő ezen nem tud változtatni.....
2013. jún. 9. 19:41
 6/9 anonim ***** válasza:
szeretetből:DD
2013. jún. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
minden emberben van féltékenység, de ez már beteges, sőt primitív viselkedés, hogy egy rokonnak, aki 14 éves nem köszön, szóval jól tetted N
2013. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ma 19:45


ugy érti,hogy azért ennyire féltékeny,elmondása szerint,mert neki rossz érzés ha szépen,kedvesen nézek pl egy pasira

viszont szerintem ez inkább már birtoklási vágy volt nála

2013. jún. 9. 19:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Én már sokkal hamarabb kidobtam volna. Nem bírtam volna elviselni.
2013. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!