Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jöttetek már össze azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttetek már össze azzal, akivel megcsaltátok a párotokat?

Figyelt kérdés
nem volt az új szerelmetek féltékeny, bizalmatlan, hátha őt is megcsalod? jó döntést hoztál, hogy szakítottál a régivel és az újjal jöttél össze?
2013. júl. 11. 01:16
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Soha nem csalnék meg senkit
2013. júl. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint nem hozzád szólt a kérdés. :D
2013. júl. 11. 01:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Barneynek csak egy mondása van. Az új mindig jobb.
2013. júl. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szóba nem jöhet, hogy megcsaljam bármikor is, így lehetetlen.


Amúgy meg ha már képes vagy megcsalni, akkor végülis nem tök mindegy mit teszel utána? A kapcsolatnak már lőttek.

2013. júl. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

értelem szerűen ha lehetőség van rá,akkor se az új,se a régi nem tud egymásról.

ennél a résznél vannak a legkeményebb logikai tervezések.

amint az újat sikerül magadba bolondítanod,netán szerelmes lesz,elmondod neki,hogy neked van egy haldokló kapcsolatod,amit érte képes lennél megszakítani.

itt vagy azt mondja,hogy igen,vagy azt,hogy nem.

a lényeg,hogy ne maradj punci nélkül.

a megcsalás meg?

a haldokló kapcsolatokban ritka a kúrás,az elmélyülő játszmák és az állandó neheztelések miatt,uh sok mindentől nem kell félnie,ezért megy a levesbe a régi,ha tuti az új.

2013. júl. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kétszer smaroltam mással de egyikkel sem jöttem össze. viszont a második eset után egyedülálló voltam...
2013. júl. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nem volt bizalmatlan, nem is volt rá oka. A megcsalás tulajdonképpen csak azért kellett, hogy erőt adjon kimondani az előző kapcsolatomban, hogy vége.
2013. júl. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel tudom milyen szemét érzés ha megcsalnak, így én ezt soha nem tenném olyannal, akit egykor szerettem. Ha haldoklik a kapcsolat kilépek, nem rúgok a másikba.
2013. júl. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!