Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem egy örmény származ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy örmény származású srácot, akivel egy ideje együtt vagyunk, és nemrég kiderült, hogy terhes vagyok. Erre szüleim elhidegültek tőlem és látni sem akarnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
25/N
2013. júl. 11. 03:13
 1/4 anonim ***** válasza:
hát 25 évesen ez azért nem annyira nagy tragédia, hogy terhes lettél. ha szeretnéd a gyereket tartsd meg, ha nem akkor meg vagy abortusz, de inkább árvaház.
2013. júl. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

beszéld meg a szüleiddel

gondolom azt akarják hogy neked jó legyen, szóval ha elmagyarázod talán megértik és elfogadják

szerintem megér egy próbát

ha van is saját új családod, még hiányozni fog a szeretetük

a szüleidet nem tudod pótolni

amúgy erre vonatkozott a kérdés vagy hogy mi legyen a sráccal esetleg a gyerekkel?

2013. júl. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "szülői elhidegülés" inkább harag lehet. Ha te boldog vagy a pároddal és a gyereket is mindketten akarjátok, akkor bizonyíts nekik. Meglátod idővel sajnálni fogják, hogy nem álltak végig melletted és még jobb lesz a kapcsolatotok.

Nem vagy már gyerek!

2013. júl. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Baltás?
2013. júl. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!