Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfelejteni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni a volt barátnőmet. Több mint 2 évet voltunk együtt, nagyon csúnyán bántam vele, sokat tűrt, majd egyszercsak faképnél hagyott. Mit tegyek, lehet h még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
azóta eltelt 2év, van barátnőm neki is van kapcsolata. felkerestem többször is, azt mondta megbocsát, de nem akar tudni rólam. miért? imádott szeretett, tudom,hogy nem múlt el. én a barátnőmmel szakítottam miatta, de nem fogadott vissza. mit tegyek?
2013. júl. 10. 08:50
 1/5 A kérdező kommentje:
és minden kapcsolatot megszakított velem...
2013. júl. 10. 08:51
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni, ő túl lépett rajtad. Akkor kellett volna szeretned, amikor még veled volt. Neki most van egy új kapcsolata, amiben boldog, te nem tudhatod, hogy szeret e még. Ez van, fogadd el.
2013. júl. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen egy önző kis csíra vagy még mindig. Hagyd békén inkább.
2013. júl. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mikor fogadna vissza épelméjű nő, miközben azért szakítasz vele, mert szereted az exed... -.-

Tegyél rendet a házad táján, mielőtt új kapcsolatba kezdesz.

2013. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem akad tudni rólad? "nagyon csúnyán bántam vele, sokat tűrt, majd egyszercsak faképnél hagyott. "

Ezért. Betelt a pohár és továbblépett. Remélhetőleg most boldog, és van egy rendes társa, aki nem így bánik vele.

2013. júl. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!