Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk örülnétek egy szál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk örülnétek egy szál rózsának a barátnőtöktől? Vagy kellemetlen lenne?

Figyelt kérdés
Szeretném meglepni egy rózsával csak úgy. :D Tudom,hogy értené a viccet,de azért szeretném kikérni a ti véleményeteket is.Mit szólnátok hozzá ha kapnátok egy virágot a barátnőitektől?
2013. júl. 11. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, de amúgy tetszene a dolog.
2013. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem baromság.
2013. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
a rózsa olyan értelmetlen ajándék, én nő létemre se szeretem, persze gesztus meg illem, de mi értelme, beteszed a vázába , elhervd kidobod... a helye a kertben van szerintem
2013. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene, bár tuti hülye fejet vágnék az elején:D
2013. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a karfiol a kedvenc virágom, és meglephetne mondjuk azzal, hogy kirántja mire hazaérek.

A rózsa meg lehet szép, de én attól nem tudok vele mit kezdeni.

28/F

2013. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha értené, akkor miért ne

biztos kicsit furcsállná, mert ilyet nem szoktak

de szerintem örülne a gesztusnak

2013. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem h*lyének néznélek :D bocs de egy virággal né nem tudok mit kezdeni. Átveszem tőled és azután? Tegyem vázába és helyezzem az asztalomra? Nem vagyok én nő! Biztos szép ha mindenki azt mondja, de engem különösebben nem vonzanak a virágok. Amúgy is tiszta kupi van a placcon nem kell ide még virág is. Esetleg ha utána visszaajándékozhatom neked és nem sértődsz meg (esetleg még úgy csinálsz mint aki örül is neki) akkor oké vicces helyzet.
2013. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kupi van, és? Hazaviszem aztán szigszallaggal felragasztom a szekrény ajtajára.
2013. júl. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Valami alaktomos kellemetlen célzásnak venném. Amúgy sem vagyok rózsás.

Mellesleg ez nem is vicces.


Persze ha lenne saját kertem és hagymásan kapnék kockás liliomot, az nagyon nagyon más tészta lenne. Annak nagyon tudnék örülni.

2013. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél neki napraforgót. Az nem olyan durva mint a rózsa :P
2013. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!