Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 11 vok szal van egy lény de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 vok szal van egy lény de nemtudom bejövök-e neki? mert célozgattam és megis védtem egyszer mert tesójának volt vmi ügye de rám se nézett csak annyit mondott:köszi szerintettek mitévő legyek? Keressek mást? Tippeket létszi

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 10:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
11 évesen ne keress senkit sem...értelmetlen és felesleges...inkább foglalkozz az iskolával ne a "lényekkel"...
2013. jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
"lény"? Ez mekkora. Köszönöm ezt az elírást.
2013. jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Először inkább tanulj meg helyesen írni, és csak utána kezdj "csajozni".
2013. jún. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Inkább a helyesírásra fordítsd az idődet !
2013. jún. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Lumbulábi a lény vagy reptoid?
2013. jún. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Tanulj meg írni...

Egyébként 11 évesen nem ilyenekkel kellene foglalkoznod! Inkább tanulj. Hidd el, hogy megfogod bánni, hogy ezt az időt nem arra használtad, hogy tanulj. És lehet nem most és nem a jövő héten. Viszont ha mennél valami suliba tovább megfogod bánni met lehet, hogy az átlagod az alatt van mialatt felvesznek embereket. /nálunk 3.5 alatt elutasítottak mindenkit pedig szakközép/

2013. jún. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb tanulj meg írni...Az sosem árt.
2013. jún. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm lányt akartam de fiúk nem azért de komolyan mit csináljak tudom elírtam megy a suli minden tanulok rendesen de nemtudok koncentrálni órán mert folyamatosan bámulom segítsen már valaki :(
2013. jún. 1. 11:06
 9/24 anonim ***** válasza:
11 évesen még tényleg nem érdemes ezen rágódnod, mivel úgy is találsz valaki mást (meg esetleg ő is), aki jobban tetszik, és ha most leragadnátok egymásnál, nagyon megbánnátok.
2013. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
9. válaszíró köszönöm még várok csak addig nemtok mit csinálni XD de megpróbálom és köszönöm hogy nem beugatsz hanem inteligensen válaszolsz :)a többi ember meg szégyelje magát
2013. jún. 1. 11:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!