Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyivel "lehet" idősebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel "lehet" idősebb a lány a fiúnál?

Figyelt kérdés

Lehetőleg "korszakokra" bontott válaszokat, pl. így:

----

20 év alatt max 2 év

20 év fölött max 5 év

----

Tudom, szubjektív, de kíváncsi vagyok a véleményekre.


2013. júl. 11. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyivel korábban született, legfeljebb annyival lehet idősebb.
2013. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyébként az a fontos, hogy azonos életszakaszokban legyünk. Pl én már dolgozom, nem szívesen járnék egy egyetemistával - még akkor sem, ha 10 évvel idősebb nálam. Ha valaki már elvált, akkor célszerű szintén elvált pár keresni, és hasonlók. De ez mindenkinél más.
2013. júl. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az mindegy.Ilyen csak fordítva van. Én simán meghágnék 18 évesen egy 36 évest és őt sem szólhatná le senki.
2013. júl. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhet még!
2013. júl. 11. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Meghágnék????

Amúgy tényleg számít, hogy milyen kapcsolatban. Ha csak szex, akkor nincs jelentősége, de ha már komolyabb kapcsolatról beszélünk, akkor valóban érdemes kisebb korkülönbségnek lennie, ha már van. Ugyanis a férfiak, akárhogy is szépítjük, később érnek, mint a nők.

Én 30 + -os nő vagyok, ismerkedtem már huszonéves pasikkal, de nem ment, nem egy a hullámhossz.

2013. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Igen, ilyenre számítottam. És szted mennyi az a "kis" korkülönbség?
2013. júl. 11. 18:39
 7/8 anonim ***** válasza:

ez attól függ mire keresed, ha szex, akkor lényegtelen,

amúgy akár 10 év is elfogadható, N

2013. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Legyen inkább kapcsolat a cél, ne puszta szex.
2013. júl. 11. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!